STS

Ocena redakcji

4.78 / 5.0
Bonus Powitalny STS
  • Bonus za 1. depozyt: 100% do 300 zł
  • Cashback: 100 zł
  • Bonus od 2.depozytu: do 500 zł
  • Bonus od 3.depozytu: do 700 zł
  • Bonus za wykonanie zadań: 60 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus
* STS to największy legalny bukmacher w Polsce

STS zakłady bukmacherskie online

STS zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Bukmacher STS to jeden z najdłużej działających, najbardziej popularnych oraz rozpoznawalnych legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Firma „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.”, która jest właścicielem marki STS, zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich online po raz pierwszy otrzymała od Ministra Finansów RP już w 2012 r., po czym zostało ono przedłużone na okres kolejnych 6 lat w dniu 15 lutego 2018 r. (numer PS4.6831.20.2017.KLE). Ponadto spółka sprzedaje zakłady sportowe w punktach naziemnych od 1997 r. Łącznie oferowane przez STS zakłady bukmacherskie online i w punktach stacjonarnych dają firmie blisko połowę udziałów w polskim rynku bukmacherskim. Co więcej, w 2019 r. „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.” we współpracy z firmą „BetConstruct” weszła na rynki zagraniczne (jako pierwszy polski bukmacher), oferując zakłady bukmacherskie online w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, a także na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. Tym samym gra w STS jest w pełni legalna nie tylko w Polsce, ale w kilkunastu krajach Europy.

STS zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

STS online to główny kanał sprzedaży zakładów sportowych bukmachera, jednak trzeba pamiętać, że uruchomione przez STS punkty także są świetną wizytówka firmy – ultranowoczesne, komfortowe i dostępne na terenie całego kraju (w 2019 r. jest ich ponad 400). Jeśli chodzi o punkty STS, godziny otwarcia i ich lokalizację sprawdzić można na stronie internetowej bukmachera. Co jeszcze na niej znajdziemy? Poniżej analiza serwisu STS online.

 

STS - aplikacja mobilna

Strona internetowa STS

Jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie STS w Internecie, wejdź na stronę www.sts.pl. Na stronie głównej serwisu od razu zobaczysz tabelę z zakładami live, które w danej chwili można postawić oraz tabelę z „najlepszymi zakładami”, w tym zakłady oznaczone jako „HIT  DNIA” i „SUPEROFERTA”, czyli takie o podwyższonych kursach. Dostępna jest tu też lista wszystkich dyscyplin sportowych i okienko filtrowania według czasu (np. 30 minut, dzisiaj, jutro). Zakłady bukmacherskie STS można też wyszukać, wpisując do wyszukiwarki nazwę interesującej nas drużyny lub zawodnika. Po kliknięciu w odpowiednią zakładkę, można przejść na podstronę dotyczącą m.in. płatności, szybkiej rejestracji, aktualnych promocji, aplikacji mobilnej, wyników i statystyk sportowych czy kontaktu z działem obsługi klienta. Można też przejść na strony poświęcone tylko zakładom na żywo, zakładom na sporty wirtualne oraz zakładom na e-sporty. Postawione przez nas zakłady wyświetlają się w sekcji „kupon”, z kolei w polu „sprawdź kupon” można dowiedzieć się, czy kupon został rozliczony jako wygrany.

Przyciski służące do założenia konta, a także do zalogowania się w serwisie znajdują się w prawym górnym rogu, a okienko live czatu – w dolnym rogu. W razie jakiegokolwiek problemu można więc szybko skontaktować się z konsultantem i to przez całą dobę (pomoc dostępna jest w 5 językach, poza polskim do wyboru jest język angielski, niemiecki, ukraiński i rosyjski). W STS kontakt z działem obsługi klienta możliwy jest też przez formularz kontaktowy. Warto również zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie „Pomoc” (w sekcji FAQ, Rodzaje Zakładów czy ABC Zakładów) oraz na firmowym blogu STS. Cały serwis jest bardzo szybki i intuicyjny, nietrudno znaleźć poszukiwane informacje czy interesujące nas zakłady bukmacherskie online.

Aplikacja STS na urządzenia mobilne

STS mobile to oprogramowanie na urządzenia przenośne z systemem iOS albo Android, które umożliwia zawieranie zakładów sportowych w dogodnym dla gracza miejscu i czasie, w bardzo szybki i sprawny sposób. Udostępniona przez bukmachera STS aplikacja mobilna daje użytkownikowi dostęp do wszystkich oferowanych na stronie internetowej zakładów, rozbudowanych statystyk sportowych oraz transmisji meczów w ramach STS TV – możliwość oglądania spotkań na żywo niezależnie od tego, gdzie się przebywa jest dla fanów sportu szczególnie atrakcyjna. Samo obstawianie zakładów jest wyjątkowo proste i naprawdę błyskawiczne, dzięki opcji szybkiego zakładu – wystarczy kilka kliknięć i zakład jest postawiony. Równie szybko można też zamknąć kupon przed jego rozstrzygnięciem, jeśli skorzystamy z opcji Cash-out lub postawić Zakład Bezpieczny. Aplikacja STS umożliwia dokonywanie szybkich wpłat i wypłat oraz oferuje promocje i bonusy przeznaczone tylko dla osób korzystających z tego narzędzia obstawiania zakładów bukmacherskich. Jeszcze jedna opcja oferowana przez STS mobile, a niedostępna na stronie internetowej, to powiadomienia push na temat statusu kuponów i spotkań, które gracz może otrzymywać na ekranie powiadomień (nie musi nawet otwierać aplikacji). Dostępny jest tu też czat z innymi graczami oraz pomoc online 24/7. Używanie apki jest bezpieczne, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu polegającemu na logowaniu się przy użyciu odcisku palca lub skanu twarzy. Podsumowując, przygotowana przez STS aplikacja jest równie funkcjonalna i szybka, co strona internetowa, a przy tym posiada wiele dodatkowych usprawnień.

 

rejestracja w STS

Rejestracja konta w STS

Żeby móc zawierać zakłady bukmacherskie STS przez Internet, trzeba najpierw założyć osobiste konto gracza. Bukmacher STS umożliwia graczom tzw. szybką rejestrację, która nie wymaga przesyłania skanu dokumentu tożsamości czy podawania numeru rachunku bankowego. Aby założyć konto tymczasowe, wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, ustalić login i hasło do logowania oraz potwierdzić kilka zgód i oświadczeń (w tym o swojej pełnoletniości). W formularzu rejestracyjnym nieobowiązkowo można także podać honorowany przez STS kod promocyjny, który może zwiększyć korzyści z rejestracji (dodatkowy bonus STS na start). Konto tymczasowe umożliwia korzystanie z pełnej oferty zakładów, wpłacanie depozytów oraz otrzymanie bonusu powitalnego. Jednak aby wypłacić środki, trzeba zalogować się na swoje konto i uzupełnić brakujące dane – w tym wgrać fotokopię swojego dowodu osobistego, podać numer rachunku bankowego, adres zamieszkania i pseudonim, a także zweryfikować podany adres e-mail. Dopiero wtedy gracz będzie mógł zlecić wypłatę wygranych, a z konta zdjęty zostanie limit stawek.

Oferta STS – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie STS można obstawiać na blisko 30 dyscyplin sportowych i wiele rynków zdarzeń. Świetna oferta STS dotyczy piłki nożnej, co doskonale wiedzą zwłaszcza ci kibice, których drużyny grają w niższych ligach. Poza rozgrywkami futbolowymi można tu typować wyniki wielu innych spotkań sportowych, także tych rozgrywanych w zupełnie niezwykłych dla polskich graczy sportach. W STS oferta zakładów na sporty elektroniczne także jest bardzo dobra – mamy tu szeroki wybór typów i gier (obok tak popularnych gier jak CS:GO, LoL czy Dota 2, spotkać można te rzadziej dostępne w ofertach bukmacherów np. StarCraft Broodwar czy Rainbow Six). Bukmacher STS przyjmuje też zakłady bukmacherskie online na sporty wirtualne (np. piłka nożna, wyścigi konne czy tenis),  którym towarzyszą dobrej jakości animacje komputerowe przedstawiające przebieg rywalizacji. Unikatowe na polskim rynku zakładów bukmacherskich są też zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane online, znajdujące się w zakładce „BETGAMES”. Można tu obstawiać zakłady na wirtualne sporty karciane w ramach 3 gier: Wojny, Pokera i Bakarata. W STS można też typować wyniki wybranych wydarzeń politycznych i rozrywkowych.

Zakłady bukmacherskie online w serwisie czy aplikacji mobilnej można obstawiać jako zakłady przedmeczowe (w tym długoterminowe) albo jako zakłady na żywo (STS live). W przypadku tych ostatnich dla graczy  przygotowywane są przez STS wyniki na żywo i statystyki, a także udostępnianych jest wiele transmisji spotkań live w tzw. STS TV. Co ważne, każdy zarejestrowany użytkownik może oglądać transmisje bez żadnych ograniczeń, podczas gdy inni bukmacherzy oferujący live streaming z różnych wydarzeń sportowych często stawiają dodatkowe warunki (np. konieczność zawarcia zakładu na dane spotkanie). Również sam program transmitowanych meczów jest rewelacyjny, co miesiąc zobaczyć tu można więcej jak 2 tys. spotkań sportowych.

Najmniej spektakularnie w naszej analizie wypada proponowana przez STS oferta kursowa, gdyż kursy bukmacherskie tego organizatora zakładów są po prostu przeciętne. Co jakiś czas można jednak „upolować” naprawdę wysokie kursy na wybrane wydarzenia. Na pewno warto sprawdzać, jaki jest aktualny  „HIT DNIA” oraz „SUPEROFERTA”, gdyż są to zakłady o wyższych kursach (znajdziesz je w sekcji „Zakłady specjalne”).

STS bonus powitalny i inne promocje

Jeśli zarejestrowałeś nowe konto gracza, możesz otrzymać od STS bonus powitalny – wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole potwierdzające taką chęć. Pierwszy bonus STS to bonus od depozytu, który przy dokonaniu odpowiedniej wpłaty może wynieść grubo ponad 1000 zł. Środki bonusowe trzeba obrócić wymaganą liczbę razy zgodnie z regulaminem promocji. Drugi bonus STS na start to freebet, czyli darmowy zakład, który przyznawany jest osobom, które podczas rejestracji podadzą kod promocyjny STS (znajduje się on także na stronie bukmachera).

Poza tym w STS bonus otrzymać mogą także gracze o dłuższym stażu, gdyż bukmacher często przygotowuje akcje promocyjne związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi, a w ofercie ma też sporo stałych promocji oraz program lojalnościowy (niestety przeznaczony tylko dla najbardziej wyróżniających się pod względem aktywności graczy).

 

płatności w STS

Płatności w STS

Bukmacher STS zapewnia graczom online wiele możliwości wnoszenia depozytów. Natychmiastowa wpłata może być dokonana przez system PayU, Dotpay, Tpay, BLIK, kartą płatniczą VISA i Mastercard oraz przy użyciu portfela elektronicznego Skrill lub Netteller. Niemal każdy może posłużyć się szybkim przelewem, gdyż STS obsługuje aż 30 banków. Dodatkowo konto online zasilić też można w punkcie naziemnym bukmachera. Bardzo szybkie wypłaty umożliwia z kolei system „STS Pay”, który zapewnia transfer środków średnio w 15 minut. W ten sposób wypłacimy pieniądze codziennie w godzinach od 10:00 do 24:00, jednak tylko pod warunkiem, że nasz bank znajduje się na liście kilkunastu banków, dla których usługa ta jest dostępna. Pozostali gracze mają do dyspozycji tradycyjny przelew bankowy, który zajmuje maksymalnie 2 dni robocze. Dokonywanie płatności przychodzących czy wychodzących nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Zakłady bukmacherskie STS – opinie

„Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.” to wyjątkowo doświadczony gracz, który doskonale wie, jak przygotować ofertę zakładów bukmacherskich, jaka spełni oczekiwania dużej liczby typerów. Szeroki wybór dyscyplin sportowych, świetna oferta na piłkę nożną i sporty elektroniczne oraz wyróżniająca się na polskim rynku zakładów oferta STS live to mocne argumenty za wybraniem właśnie tego bukmachera. Wszelkie techniczne aspekty realizacji usługi, takie jak funkcjonalny serwis i aplikacja mobilna, nowoczesne punkty naziemne, szybka rejestracja, błyskawiczne płatności, stale dostępna obsługa klienta i unikatowa w Polsce STS TV mogą być wzorem dla innych legalnych bukmacherów. Duża liczba promocji skierowanych nie tylko dla nowych graczy i ciekawie prowadzone media społecznościowe też ocenić trzeba pozytywnie. Trudno znaleźć słabą stronę oferty bukmachera, jedyne co można wypunktować to fakt, że często kursy bukmacherskie STS nie dorównują propozycjom niektórych legalnych bukmacherów w Polsce, którzy mają niższe marże.

Analiza oferty bukmachera nie może też nie uwzględnić bardzo bogatej historii sponsoringu polskiego sportu, jaką ma na swoim koncie STS. Bukmacher jest szczególnie zasłużony dla polskiej piłki nożnej, gdyż z jego wsparcia korzystały takie kluby jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, KS Cracovia, Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin, a w 2014 r. STS został nawet oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji futbolowej. Poza tym bukmacher STS sponsorował wiele innych dyscyplin sportowych, mianowicie  siatkówkę – klub Asseco Resovia, koszykówkę – klub Anwil Włocławek, piłkę ręczną – klub PGE Vive Kielce, MMA – organizację Federacja KSW i galę KSW MMA czy sporty elektroniczne – drużynę AGO Esport. Także fundacja „Sport Twoją Szansą”, która wspiera młode sportowe talenty, powstała z inicjatywy i działa przy wsparciu bukmachera. Zawierając zakłady bukmacherskie online czy w punktach naziemnych w STS również pośrednio uczestniczymy w tym wsparciu udzielanym polskim klubom sportowym i poszczególnym sportowcom.