Betfan

Ocena redakcji

4.7 / 5.0
Gra bez ryzyka w Betfan
  • Cashback do 300 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus

BetFan – zakłady bukmacherskie online

BetFan zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Legalne zakłady bukmacherskie online oferowane są już przez wiele podmiotów, którym udało się pozyskać zezwolenie Ministra Finansów RP na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Internecie. Jedną z takich firm jest „BetFan Sp. z o.o.”, która licencję w tym zakresie otrzymała 29 października 2018 r. pod numerem PS4.6831.3.2018 – jako jedenasta spółka w Polsce. Strona internetowa bukmachera BetFan działa od kwietnia 2019 r. pod adresem www.betfan.pl, który został zatwierdzony przez polski resort finansów. Spółka nie wystąpiła równolegle o zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych.

 

Betfan online

BetFan zakłady bukmacherskie online – strona internetowa

Zakłady bukmacherskie BetFan w połowie 2019 r. dostępne są jedynie na stronie internetowej buka pod wspomnianym już adresem internetowym www.betfan.pl. Hasło, jakie zobaczymy od razu na stronie głównej serwisu, zachęca niezdecydowanych do gry, wołając „Nie grasz, nie wygrasz!”. Zanim jednak podejmiemy decyzję, rozejrzyjmy się najpierw po witrynie bukmachera i oferowanych możliwościach. Ze strony startowej możemy przejść do interesujących nas podstron – pełnej oferty zakładów, zakładów live, zakładów na sporty elektroniczne oraz „konika” BetFanu, czyli zakładów na wydarzenia z obszaru rozrywki. Bukmacher BetFan pomyślał też o tym, by gracz od razu mógł wyszukać interesujące go, konkretne wydarzenie, już na stronie głównej zamieszczając wyszukiwarkę spotkań sportowych i dostępnych dyscyplin. Rzecz jasna już stąd łatwo trafić do formularza rejestracyjnego i panelu logowania, a jeśli gracz będzie chciał zadać jakieś pytanie konsultantowi, szybko skontaktuje się z nim poprzez czat na żywo, którego ikonka znajduje się w dolnym prawym rogu na każdej stronie serwisu (czat dostępny jest codziennie w godzinach 9:00 – 23:00).

Szczegóły oferty bukmachera znajdziesz przechodząc na odpowiednią podstronę – kompletny zestaw zakładów znajduje się na podstronie „Sport”. Zamieszczono tu nie tylko pełną listę dyscyplin sportowych i najważniejsze wydarzenia, ale też aktualnie rozgrywane spotkania, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie online na żywo i polecane zakłady sportowe na tydzień do przodu. Jeśli chcesz np. poznać szczegółowe statystyki, sprawdzić aktualne promocje czy informacje na temat płatności, wystarczy, że przejdziesz na odpowiednie zakładki. Na początku przygody z zakładami BetFan szczególnie przydatna może okazać się sekcja dotycząca pomocy. Bukmacher przygotował obszerne materiały na temat tego, jak zawierać zakłady bukmacherskie BetFan i korzystać z poszczególnych opcji dostępnych w serwisie.

Trzeba przyznać, że poruszanie się po stronie internetowej tego organizatora zakładów jest łatwe i raczej nie powinno przysparzać problemów. Ponadto szata graficzna i kolorystyka serwisu są bardzo ładne i świeże, ale też nie rozpraszają uwagi graczy. Niestety data startu strony internetowej nie była jednocześnie terminem udostępnienia aplikacji mobilnej i w sierpniu 2019 r. nadal nie można tu obstawiać zakładów przy użyciu apki. Mamy jednak nadzieję, że bukmacher BetFan nie będzie z tym zwlekał zbyt długo, gdyż taki sposób zawierania zakładów sportowych cieszy się szybko rosnącą popularnością. Póki co na smartfonach i tabletach całkiem sprawnie można korzystać z wersji mobilnej strony internetowej.

Rejestracja konta w BetFan

Odkąd w życie weszła nowelizacja Ustawy o grach hazardowych z 2016 r., rejestracja osobistego konta gracza to obowiązkowa formalność, której trzeba dopełnić, zanim będzie można zawierać zakłady bukmacherskie online u któregokolwiek legalnego bukmachera w Polsce. Na szczęście w BetFan na początek można zarejestrować konto tymczasowe, co wymaga podania tylko kilku podstawowych danych. Dla chętnych bukmacher przewidział też nieobowiązkowe pole, w którym wpisać można kod promocyjny BetFan i tym samym prawdopodobnie otrzymać bardziej atrakcyjną ofertę powitalną przeznaczoną dla nowych graczy. Kiedy formularz będzie uzupełniony, należy sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, na którą bukmacher BetFan prześle link weryfikacyjny. Po jego kliknięciu można już wnosić zakłady bukmacherskie online i używać rozmaitych opcji dostępnych w serwisie, są jednak pewne ograniczenia. Zanim nie prześlesz skanu dokumentu tożsamości i nie podasz numeru rachunku bankowego, nie będziesz mógł wypłacić wygranych środków. Poza tym konto tymczasowe obowiązuje limit maksymalnej stawki. Weryfikacja podanych danych najczęściej zajmuje kilkanaście minut, a po jej pozytywnym wyniku informację na ten temat otrzymasz mailem.

 

oferta sportowa bukmachera Betfan

Oferta BetFan – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie BetFan co prawda są dostępne jedynie poprzez stronę internetową, jednak oferta przedstawia się bardzo „smakowicie”. Bukmacher od razu postawił na szeroką ofertę dyscyplin sportowych, których jest tu z reguły około 30 i obok tak oczywistych sportów, jak piłka nożna czy tenis,  graczy mogą zaskoczyć zupełnie niszowe, a czasem nawet nieznane im dyscypliny typu kabaddi, pesapallo czy futsal. Jest tu spora liczba rynków zdarzeń, a zwłaszcza w przypadku piłki nożnej zakłady przyjmowane są także na dalsze ligi. E-sportom poświęcono nawet osobną zakładkę i oferta na nie faktycznie jest szeroka, natomiast zakłady na sporty wirtualne są w pierwszych miesiącach działalności BetFan niedostępne. Często piszemy, że oferta bukmachera jest dodatkowo urozmaicona zakładami na wydarzenia z obszaru polityki, społeczeństwa czy rozrywki. W przypadku oferty BetFan takie stwierdzenie nie wydaje się właściwe, gdyż ten bukmacher nie traktuje zakładów pozasportowych jako dodatku czy mało istotnego urozmaicenia. Oferta tego typu zakładów znajduje się na osobnej podstronie o nazwie „Rozrywka”, a propozycje zakładów tu zamieszczanych są nietuzinkowe i bardzo liczne. Można nawet wybierać, czy interesują nas zakłady z podkategorii: Polityka, Ekonomia, Show-biznes, Media, Pogoda oraz Wokół sportu.

Oferta zakładów obejmuje tryb przedmeczowy i na żywo, a zakładom live towarzyszą nie tylko aktualizowane na bieżąco wyniki i statystyki spotkań sportowych, ale też graficzne wizualizacje ich przebiegu. Bukmacher zrobił co w jego mocy, by ułatwić graczom typowanie wyników – w zakładce „Live” zamieścił m.in. kalendarz wydarzeń na najbliższe 7 dni, tabele ze szczegółami dotyczącymi rozgrywanych spotkań i pole „szybki kupon”. Tak więc brakować nam tu może jedynie live streamingu z obstawianych wydarzeń, trzeba mieć jednak świadomość, że ta opcja jest rzadkością w ofercie polskich bukmacherów.

Warto natomiast docenić opcję, która nie jest dostępna u wszystkich organizatorów zakładów w Polsce, czyli „Cash-out”. Pozwala ona na zamknięcie kuponu przed czasem, czyli przed zakończeniem wszystkich zakładów na nim zawartych. W ten sposób można uratować część postawionej stawki, jeśli przebieg obstawianych spotkań jest inny niż przewidywaliśmy. W BetFan funkcja Cash-out dostępna jest dla zakładów pojedynczych i wielokrotnych, z oferty przedmeczowej i na żywo, trzeba jednak pamiętać, że skorzystanie z niej jest nieodwracalne.

Niezwykle ważnym elementem oceny oferty bukmachera jest wysokość kursów bukmacherskich i tu zakłady bukmacherskie BetFan znajdują się mniej więcej w połowie stawki, czyli co prawda nie wypadają źle, ale są raczej przeciętne.  Marże bukmachera są bowiem dość średnie i to przekłada się na równie przeciętne kursy. Najczęściej dość wysokie kursy bukmacher BetFan przedstawia na piłkę nożną, ale kursy na pozostałe dyscypliny wypadają często gorzej niż u liderów tej kategorii. Zapewne gracze chętnie zobaczyliby lepszą ofertę kursową na zakłady bukmacherskie online u tego operatora zakładów, a póki co zostaje im przede wszystkim korzystanie z tzw. gry bez podatku, dzięki której zyski z trafionych kuponów będą duże nawet przy obecnych kursach.

 

bonus w Betfan

BetFan bonus powitalny i inne promocje

Zastanawiasz się, czy rejestrując konto u tego bukmachera, masz gwarancję, że otrzymasz od BetFan bonus powitalny? Oczywiście, że tak, jednak warunkiem jest zasilenie konta gracza wpłatą o określonej minimalnej wysokości. Jeśli tylko wpłacisz spełniający warunki promocji depozyt i nim obrócisz, otrzymasz bonus BetFan, którym również powinieneś obrócić wymaganą liczbę razy. Co więcej, bonus BetFan na start może być jeszcze większy – wystarczy znaleźć w Internecie uznawany przez BetFan kod promocyjny i wpisać go podczas rejestracji w specjalnym polu formularza.

Bukmacher BetFan ma w swojej ofercie promocyjnej także bonusy przeznaczone dla stałych graczy. Na uwagę zasługuje na pewno możliwość tzw. gry bez podatku (w tym przypadku to bukmacher pokrywa koszty opodatkowania), która dostępna jest u bukmachera „na okrągło”. Taki rodzaj promocji cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, ponieważ pozwala osiągnąć o 14% większy zysk z wygranych kuponów niż standardowo, a w BetFan, po spełnieniu określonych warunków, wygrana może być zwiększona nawet o 20%. Poza tym bukmacher BetFan codziennie ogłasza inną akcję promocyjną, która obowiązuje tylko tego dnia, dlatego warto sprawdzać na bieżąco, jaki bonus BetFan można otrzymać akurat dziś.

Płatności w BetFan

Bukmacher BetFan umożliwia różne metody zasilania konta gracza, ale wszystkie są szybkie i bezpieczne. Można w tym celu wykorzystać system Przelewy24, BLIK, a także kartę debetową lub kredytową VISA i MasterCard. Jeśli chodzi o błyskawiczne przelewy, może z nich skorzystać większość graczy, gdyż dostępne są dla kont prowadzonych przez więcej jak 20 banków. Bezpieczne i natychmiastowe wypłaty też są możliwe dla podobnej liczby osób, gdyż wykorzystywany system Przelewy24 obsługuje podobną liczbę instytucji bankowych. Na stronie BetFan znajdziemy nawet informację, że ta opcja jest dostępna dla 97% kont. Jeśli i Twoje konto do nich należy, wypłata zadysponowana w godzinach 7:00 – 23:00 średnio pojawi się na rachunku bankowym w około 15 minut. Pozostałe osoby muszą natomiast posłużyć się standardowym przelewem bankowym. Wpłaty i wypłaty są bezpłatne.

Zakłady bukmacherskie BetFan – opinie

Jak więc finalnie wypada oferta legalnego bukmachera BetFan? Opinie graczy są raczej pozytywne, a nasza analiza również przynosi dużo pochlebnych wniosków. Bogaty wybór zakładów na bardzo różne dyscypliny sportowe i wypełnienie niezagospodarowanej niszy, jaką były zakłady na wydarzenia pozasportowe to pierwszy atut BetFan, a do tego dochodzi sprawna realizacja usługi od strony technicznej. Szybkie i bezpieczne płatności, profesjonalny serwis internetowy, szybka rejestracja i całotygodniowa obsługa klienta zachęcają do korzystania z oferty tego bukmachera. Pakiet startowy i możliwość gry bez podatku również są silną stroną organizatora zakładów BetFan. Z drugiej strony brak aplikacji mobilnej, większej liczby promocji dla stałych graczy i przede wszystkim często dość przeciętna oferta kursowa to punkty, które przydałoby się poprawić.