LVBet

Ocena redakcji

4.35 / 5.0
Pakiet Powitalny
  • Darmowy zakład: 20 zł
  • Bonus od 1.depozytu: do 500 zł + bonus od 2.depozytu: do 600 zł
  • Bonus po 3. depozycie: 900 zł
  • 33 dni gry bez podatku
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus

LVBet zakłady bukmacherskie online

LVBet zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Zgodnie z polskim prawem zakłady bukmacherskie online można zawierać tylko za pośrednictwem bukmacherów, którzy uzyskali zezwolenie na działalność tego typu od Ministra Finansów RP. Bukmacher LVBet, który należy do spółki „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, posiada takie zezwolenie od dnia 13 maja 2016 r. i można je znaleźć na liście licencji pod numerem PS4.6831.9.2016.EQK. Zakłady bukmacherskie LVBet można legalnie obstawiać także w punktach naziemnych, gdyż również w tym zakresie firmie udało się pozyskać odpowiednie zezwolenie. Działające w LVBet punkty stacjonarne to kilkadziesiąt lokali, które są ciekawym uzupełnieniem internetowej oferty bukmachera.

LVBet zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

 

strona LVBet

Strona internetowa LVBet

Zakłady bukmacherskie LVBet to przede wszystkim zakłady bukmacherskie online, a najczęściej używanym kanałem do obstawiania zakładów jest strona internetowa bukmachera, która znajduje się pod adresem www.lvbet.pl. Już na stronie głównej zobaczysz listę aktualnie rozgrywanych spotkań, na które przyjmowane są zakłady na żywo, „najlepszych zakładów”, wydarzeń polecanych oraz dostępnych dyscyplin sportowych. Ze strony startowej bez problemu przejdziesz też na stronę wszystkich oferowanych zakładów sportowych, zakładów na żywo lub sportów wirtualnych. Jeśli potrzebujesz informacji na temat konkretnych zagadnień, np. dokonywania płatności, promocji bukmacherskich czy pomocy ze strony konsultantów LVBet, także łatwo znajdziesz odnośniki kierujące do poszczególnych podstron serwisu. Całość zaprojektowana jest przy zachowaniu stonowanej, sprzyjającej obstawianiu zakładów kolorystyce, a profesjonalny, przemyślany design sprawia, że nawigacja jest tu naprawdę intuicyjna i zwyczajnie prosta.

Co ciekawe, serwis LVBet jest dostępny nie tylko w języku polskim, ale też angielskim i ukraińskim (zmianie języka służą ikonki flag zamieszczone na dole strony). Jeśli natomiast pojawi się jakiś problem dotyczący obsługi konta, zawierania zakładów, dokonywania płatności itp., wystarczy połączyć się z konsultantem dostępnym na live czacie (dolny prawy róg strony), ewentualnie wykorzystać formularz kontaktowy lub adres e-mailowy bukmachera. Pomoc uzyskamy przez cały tydzień i to przez całą dobę. Poza tym pomocne powinny być wskazówki zawarte w sekcji „FAQ” i poradniku „Jak grać”.

Aplikacja LVBet na urządzenia mobilne

LVBet mobile to drugi sposób na wnoszenie zakładów sportowych przez Internet u tego bukmachera. Aplikacja LVBet daje dostęp do takiej samej oferty zakładów pre-match i live, co serwis internetowy oraz umożliwia korzystanie z wielu innych opcji. Można tu w natychmiastowy sposób wpłacić albo wypłacić pieniądze („Rapid PAY”), obejrzeć przebieg spotkań sportowych na match trackerze, a także zamknąć zakład przed zakończeniem wszystkich obstawianych na kuponie zdarzeń przy pomocy funkcji Cash-out. Bardzo przydatną opcją są natomiast powiadomienia push, dzięki którym niezwłocznie po np. rozliczeniu kuponu czy zmianie wyniku obstawianego przez nas spotkania sportowego, otrzymamy informację na ten temat bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Przygotowana przez LVBet aplikacja mobilna działa na smartfonach, a także tabletach z systemem operacyjnym Android lub iOS. Warto też wiedzieć, że sama strona internetowa również posiada sprawnie działającą wersję na urządzenia przenośne.

Rejestracja konta w LVBet

W LVBet zakłady bukmacherskie online można zawierać dopiero wtedy, kiedy założymy osobiste konto gracza. Jest to wymóg nałożony na bukmacherów w nowelizacji Ustawy o grach hazardowych z 2016 r., dlatego tego obowiązku nie da się obejść, korzystając z usług innego organizatora zakładów wzajemnych. Natomiast bukmacher LVBet punktuje w tej kwestii dzięki temu, że przygotował dla potencjalnych użytkowników opcję tzw. szybkiej rejestracji, która jest uproszczona i tym samym szybsza niż standardowe rejestrowanie konta. Zakładając konto tymczasowe w LVBet, wystarczy uzupełnić podstawowe dane osobowe, kontaktowe i dane niezbędne do logowania, zaznaczyć kilka zgód i oświadczeń oraz kliknąć w link weryfikacyjny otrzymany e-mailem. Zajmuje to dosłownie kilka minut i już można zacząć zawierać pierwsze zakłady bukmacherskie LVBet i korzystać z różnych opcji, np. uruchomić otrzymany od LVBet bonus powitalny. Tu od razu warto zaznaczyć, że to właśnie na etapie rejestracji konta gracz może powiększyć pakiet powitalny, o ile tylko w formularzu rejestracyjnym poda aktualny kod promocyjny LVBet.

Wracając jednak do możliwości konta tymczasowego – jest to dobry sposób, by sprawdzić, jak wyglądają  LVBet zakłady bukmacherskie online i na ile oferta bukmachera nam pasuje. Jednak jeśli będziemy chcieli zostać tu na dłużej, konieczne będzie dokończenie procesu rejestracji i przekształcenie konta tymczasowego w stałe. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości i podać numer rachunku bankowego – dopóki tego nie zrobimy, bukmacher LVBet nie wypłaci nam wygranych środków. Konto tymczasowe wiąże się także z innymi ograniczeniami, w tym limitem stawek.

oferta LVBet

Oferta LVBet – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie LVBet to morze możliwości – samych dyscyplin sportowych jest tu ponad 40, znajdziemy tu także mnóstwo możliwych do obstawiania rynków zdarzeń i duży wybór lig. Bardzo ciekawie przedstawia się oferta zakładów na sporty elektroniczne, tu również znajduje się wiele rodzajów gier i duża liczba turniejów e-sportowych. Wśród propozycji nie brakuje zakładów na różnego typu dyscypliny w zakresie sportów wirtualnych, a pochwalić też trzeba świetne wizualizacje graficzne przebiegu meczów czy wyścigów. Nie zapominajmy o zakładach pozasportowych, czyli zakładach bukmacherskich online dotyczących wyników wydarzeń politycznych i społecznych (zwłaszcza z obszaru rozrywki). Obok zakładów przedmeczowych (w tym długoterminowych) bogato prezentuje się oferta zakładów na żywo. Wyniki i statystyki spotkań uaktualniane są przez bukmachera na bieżąco, przebieg wydarzeń można też obserwować przy pomocy match trackera, czyli komputerowo generowanych wizualizacji tego, co się dzieje na boisku, korcie, torze wyścigowym itd. Jedynym minusem jest brak live streamingu ze spotkań sportowych. Wszystkie mecze, na które w najbliższym tygodniu są przyjmowane zakłady live, znajdziesz w kalendarzu zamieszczonym w zakładce „Na żywo”.

Oferta kursowa na zakłady bukmacherskie LVBet prezentuje się dość różnie, choć najczęściej jest po porostu przeciętna (w porównaniu do konkurencji). Najlepiej wypadają kursy na mecze NBA, choć zakłady na inne dyscypliny sportowe też potrafią czasem mieć bardzo wysokie kursy. A ponieważ bukmacher LVBet w ofercie promocji stałych posiada możliwość tzw. gry bez podatku, dzięki której zysk z trafionych kuponów jest o 14% większy, nawet zakłady o przeciętnym kursie mogą ostatecznie dać bardzo porządną wygraną.

LVBet bonus powitalny i inne promocje

Bonus LVBet dla nowych graczy ma charakter bonusu od depozytu, czyli aby go otrzymać, nie tylko trzeba założyć konto, ale też wpłacić depozyt o określonej minimalnej wartości. Tradycyjnie, aby móc wypłacić przyznany przez bukmachera LVBet bonus, trzeba dokonać nim obrotu zgodnie z zapisami regulaminu promocji. Jeśli chcesz zwiększyć pakiet powitalny przyznawany na start, wpisz w formularzu rejestracyjnym specjalny LVBet kod promocyjny, dzięki któremu bonus LVBet może być jeszcze bardziej atrakcyjny. Kod promocji LVBet  można znaleźć na stronach partnerów bukmachera lub po prostu korzystając z wyszukiwarki internetowej.

Choć pakiet powitalny LVBet (kod promocji i 2 bonusy od depozytu) to ciekawa oferta dla nowych graczy, również stali użytkownicy serwisu bukmachera nie powinni narzekać na przygotowywane dla nich promocje. Znajdziemy tu zupełnie okazjonalne akcje promocyjne – są one często odświeżane i urozmaicane – oraz takie bonusy, które są w ofercie promocyjnej bukmachera na stałe (np. promocje zwiększające wygraną, bezpieczne kupony czy gra bez podatku). Dochodzą do tego programy lojalnościowe. Pierwszy przeznaczony jest dla wszystkich typerów: w zamian za obstawianie zakładów gracz otrzymuje punkty, które może następnie wymienić na gotówkę i wypłacić bez spełniania żadnych wymogów obrotowych! Drugi program dostępny jest tylko dla najbardziej aktywnych typerów i jest to Program VIP, w którym gracz uzyskuje wiele korzyści, jednak mało kto może dostać się do tego elitarnego grona.

 

metody płatności w LVBet

Płatności w LVBet

Chcesz zawierać zakłady bukmacherskie online w LVBet? Co oczywiste od czasu do czasu będziesz zmuszony zasilić swoje konto jakąś kwotą środków finansowych. Jak to zrobić? Możesz skorzystać z kilku sposobów, ale zawsze będą to szybkie i bezpieczne metody. I tak, wpłaty dokonasz poprzez system Przelewy24, Dotpay, Tpay i BLIK, kartą kredytową lub debetową Visa/MasterCard, a także przez portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. Co jeśli zechcesz wypłacić pieniądze na rachunek bankowy? Możesz oczywiście wykorzystać zwykły przelew bankowy, jednak realizacja transferu zajmuje średnio od kilku godzin do 2 dni roboczych. Zdecydowanie szybciej środki wpłyną na Twoje konto, jeśli użyjesz przelewu ekspresowego „Rapid Pay”. Nie powinien on zająć dłużej jak 10 minut i dostępny jest 7 dni w tygodniu (od godziny 8:00 do 1:00). Niestety nie wszystkie banki współpracują z tym systemem – czy Twój bank znajduje się na liście obsługiwanych instytucji, sprawdzisz w zakładce „Rapid PAY” na stronie internetowej bukmachera.

Zakłady bukmacherskie LVBet – opinie

O bukmacherze LVBet opinie są raczej pozytywne, aczkolwiek zawsze można spotkać poglądy zupełnie przeciwne. My skupimy się więc na podsumowaniu samych faktów, co powinno być bardziej pomocne przy podejmowaniu decyzji, czy warto spróbować i postawić pierwsze zakłady bukmacherskie online w LVBet. Oferta bukmachera jest mega bogata i początkowo można mieć nawet problem, jakie zakłady wybrać, jednak w rzeczywistości im większy mamy wybór, tym mniej jesteśmy ograniczeni przez bukmachera. Korzystanie ze strony internetowej czy LVBet mobile jest łatwe  i szybkie, nie ma problemu z dokonywaniem błyskawicznych wpłat, a dla dużej części użytkowników dostępne są też natychmiastowe wypłaty. W razie problemów można liczyć na sprawną i merytoryczną pomoc (dostępną 24/7!) działu obsługi klienta LVBet. Bukmacher LVBet  rozpieszcza swoich graczy także bogatą i często zmienianą ofertą promocji i szerokim programem lojalnościowym. Czy coś jest do poprawki? Na pewno mile widziane przez graczy byłyby jeszcze lepsze kursy bukmacherskie i wprowadzenie takiego rarytasu, jakim są transmisje meczów w trybie live.

Na koniec warto wspomnieć, że „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to firma, która intensywnie wspiera polski sport, dlatego jest to kolejny argument za tym, by obstawiać zakłady bukmacherskie online czy w punktach naziemnych właśnie tutaj. Bukmacher LVBet sponsorował już kluby piłkarskie (takie jak m.in. Arkę Gdynia, Wisłę Płock, Wisłę Kraków, Piasta Gliwice, Widzew Łódź), koszykarskie (Śląsk Wrocław), polską siatkówkę (mistrzostwa Europy EUROVOLLEY POLAND 2017, Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej oraz Ligę Siatkówki Kobiet) i polski e-sport. Ze wsparcia bukmachera korzystał też serwis sportowy „Łączy Nas Pasja”.