Milenium zakłady bukmacherskie online

Milenium zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Zakłady bukmacherskie online, czyli zawierane za pośrednictwem Internetu, niosą ze sobą szczególne ryzyko gry u nielegalnego bukmachera. To z kolei jest w Polsce zabronione i kwalifikowane jest jako przestępstwo finansowe. Dlatego tak ważne jest, by mieć pewność, że wybrany przez nas organizator zakładów prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem. Takim bukmacherem jest Milenium, które zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych online otrzymało od Ministra Finansów RP po raz pierwszy w 2012 r., po czym zostało ono przedłużone na kolejne 6 lat, licząc od dnia 14 lutego 2018 r. (numer PS4.6831.14.2017). Bukmacher Milenium posiada także licencję na sprzedaż zakładów w punktach naziemnych, co czyni już od 2004 r. Marka należy do zielonogórskiej spółki „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”.

Milenium zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

Chociaż w naszej analizie najważniejsze są dla nas zakłady bukmacherskie online, trzeba wspomnieć o tym, że  sprzedaż zakładów bukmacher prowadzi też na szeroką skalę w punktach naziemnych Milenium. Godziny otwarcia i adresy lokali znajdziesz na stronie internetowej bukmachera. W 2019 r. ich liczba wynosi więcej jak 160, dostępne są one w całym kraju i mają wysoki standard oraz wiele udogodnień. Oferta zakładów w punktach stacjonarnych jest identyczna z tą, która jest dostępna w Milenium online.

 

strona Milenium

Strona internetowa Milenium

Zakłady bukmacherskie online Milenium oferuje pod zatwierdzonym przez Ministerstwa Finansów adresem www.milenium.pl. Tu właśnie znajdziesz kompletną ofertę zakładów sportowych pre-match oraz live, zarejestrujesz konto gracza czy sprawdzisz aktualne promocje. Ze strony głównej można przejść na stronę zakładów przedmeczowych, zakładów live, na sporty wirtualne czy na e-sporty. Nietrudno odnaleźć też zakładki zawierające informacje na temat innych kwestii, np. statystyk, wyników, płatności, bonusów czy pomocy. Na stronie startowej wyświetla się również tzw. Typ Dnia, czyli zakład o wyjątkowo atrakcyjnym kursie, można też przejść na stronę „maxKursy”, gdzie znajdują się wszystkie wydarzenia, na które Milenium oferuje najwyższe kursy. Jeśli jesteś tu nowy, pomocną zakładką będzie dla Ciebie „Pierwszy zakład”, gdzie zamieszczono wszystkie istotne wskazówki dotyczące rozpoczęcia gry w serwisie (np. na temat szybkiej rejestracji, doładowania konta, wypłaty wygranej czy zawierania zakładów). Z kolei sekcja „Strefa Gracza” to miejsce przydatne dla każdego typera – można tu zarówno sprawdzić zasady obstawiania („Jak grać”), ale też skorzystać z innych przydatnych opcji, np.: sprawdź kupon, najlepsze kursy czy status miesięczny.

Po przejściu na podstronę „Zakłady bukmacherskie” możemy sprawdzić, jakie są polecane ligi, oferowane dyscypliny sportowe, najbardziej popularne zdarzenia oraz tzw. last minute. Znalezienie konkretnego zakładu bardzo usprawnia zaawansowana wyszukiwarka wydarzeń, ale można też stworzyć szybki kupon na podstawie określonych przez nas parametrów (np. kurs łączny kuponu czy jego stawka). Jak widać zakłady bukmacherskie online zawierane poprzez serwis Milenium  wspierane jest przez wiele funkcji ułatwiających grę. Jednocześnie strona internetowa jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze oraz szybko się ładuje, ma też swoją wersję na urządzenia mobilne. Jeśli jednak będziesz mieć jakiś problem dotyczący zawierania zakładów czy korzystania z innych opcji serwisu bądź aplikacji, możesz skorzystać ze wsparcia działu obsługi klienta. Gracze mogą skontaktować się z konsultantem przez cały tydzień za pośrednictwem live czatu lub formularza kontaktowego, a od poniedziałku do piątku za pomocą infolinii (co jest rzadko spotykaną opcją u polskich bukmacherów).

Milenium mobile – aplikacja na urządzenia mobilne

Przygotowana przez Milenium aplikacja na urządzenia przenośne działa zarówno na smartfonach czy tabletach z systemem Android, jak i iOS. Milenium mobile daje dostęp do pełnej oferty zakładów pre-match i live oraz do konta gracza, można tu sprawdzać wyniki spotkań na żywo, skanować kupony i otrzymywać powiadomienia push na temat zawartych zakładów czy najnowszych bonusów. Aplikacja Milenium jest też w pełni bezpieczna, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych, czyli FaceID iTouchID.

 

rejestracja w Milenium

Bukmacher Milenium – rejestracja konta

Zakłady bukmacherskie online można w Polsce zawierać po dokonaniu rejestracji konta w serwisie danego, legalnego bukmachera. W przypadku Milenium nie ma możliwości założenia konta tymczasowego, jednak proces rejestracji i tak nie jest długi. W formularzu rejestracyjnym trzeba podać swoje dane osobowe i kontaktowe oraz ustalić dane do logowania na konto. Bezwzględnie należy także uzupełnić pole dotyczące numeru osobistego rachunku bankowego, na który przelewane będą środki z wygranych. Opcjonalnie można tu wpisać kod promocyjny Milenium, dzięki któremu bonus powitalny przeznaczony dla nowych użytkowników może być dodatkowo zwiększony. Poza wpisaniem obowiązkowych danych konieczne jest też przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, dzięki czemu bukmacher Milenium będzie mógł dokonać weryfikacji gracza i tego, czy jest on pełnoletni. Ostatnią akcją, jaką należy wykonać, jest otworzenie linku weryfikacyjnego otrzymanego w wiadomości e-mail. Po pozytywnej weryfikacji konta można zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie online, wpłacać depozyty, wypłacać wygrane czy korzystać z dostępnych promocji.

Oferta Milenium – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie Milenium tworzą całkiem szeroką ofertę, znajdziemy tu około 20 dyscyplin sportowych oraz wiele rynków zdarzeń. Tradycyjnie już najobszerniej przedstawia się oferta zakładów na piłkę nożną, a typerzy mogą też grać w „Totalizatorze Sportowym Milenium”, obstawiając wyniki spotkań albo liczbę bramek w określonych zestawach meczów. Obok zakładów na piłkę nożną są jednak też zakłady na inne, nawet bardzo niszowe dyscypliny sportowe, a także na sporty wirtualne (np. piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów czy koni) oraz elektroniczne (np. CS:GO, Dota 2, League of Legends, StarCraft).

W Milenium oferta zakładów przedmeczowych uzupełniona jest ofertą zakładów na żywo i tu również znajdziemy nie tylko sporo dyscyplin, ale też wiele zdarzeń, jakich wyniki można typować. Gracze mogą korzystać z rozbudowanych i aktualizowanych w czasie rzeczywistym statystyk meczów i ich wyników oraz śledzić przebieg rywalizacji dzięki funkcji „Match tracker” (wizualizacje przebiegu spotkania generowane komputerowo). Pomocna może być także opcja obserwowania kilku meczów w jednym czasie. Na minus zaliczyć można jedynie brak transmisji spotkań sportowych na żywo, choć trzeba przyznać, że ta opcja dostępna jest tylko u nielicznych bukmacherów internetowych działających w Polsce.

Najsłabszą stroną oferty zakładów Milenium są przedstawiane kursy bukmacherskie. Nie są one co prawda wyjątkowo niskie, raczej plasują się po środku stawki kursów przedstawianych przez legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jedyne co ratuje Milenium w tej kategorii to stale obecna w jego ofercie promocyjnej „gra bez podatku” oraz inne często pojawiające się promocje, które mogą równoważyć słabe kursy.

 

bonus powitalny w Milenium

Milenium bonus powitalny i inne promocje

Bonus Milenium przyznawany nowym graczom w zamian za dokonanie rejestracji to tak naprawdę pakiet: bonus od depozytu i zakład bez ryzyka. W obu przypadkach, żeby otrzymać bonus Milenium, trzeba najpierw dokonać pierwszej wpłaty.  Zakład bez ryzyka polega na tym, że jeśli zawarty kupon będzie przegrany, postawiona stawka (do określonej kwoty) zostanie zwrócona na konto gracza. Z kolei bonus od depozytu polega na przyznaniu graczowi środków bonusowych, których wysokość zależy od wartości wpłaconego depozytu. Istnieje jeszcze w Milenium kod promocyjny, który może jeszcze bardziej powiększyć pakiet powitalny – wystarczy znaleźć aktualny kod w Internecie i wpisać go w formularzu rejestracyjnym w specjalnym polu.

Jaki natomiast bukmacher Milenium bonus oferuje stałym graczom? Otóż jest tu sporo możliwości, w Milenium promocje mają zarówno charakter tymczasowy, jak i stały, a stosowane rodzaje bonusów też są bardzo różnorodne i często odświeżane (m.in. gra bez podatku, promocje zwiększające wygrane, bezpieczne zakłady czy zakłady bez ryzyka). Na plus na pewno zaliczyć też trzeba program lojalnościowy pod nazwą „Liga Mistrzów Milenium”, który dostępny jest dla wszystkich typerów, a za każdy zawarty zakład (nawet ten przegrany) otrzymuje się punkty lojalnościowe. Większą liczbę punktów można wymienić na bonusy i przeznaczyć na dalszą grę w serwisie.

Płatności w Milenium

Bukmacher Milenium nie jest liderem w oferowaniu wszelkich możliwych rodzajów metod szybkich wpłat, jednak te, które są dostępne, to błyskawiczne i bezpieczne sposoby. Należy do nich system płatności PayU, Tpay oraz BLIK. Szybkie wpłaty nie są niestety dostępne dla wszystkich banków, dlatego można też skorzystać ze zwykłego przelewu, który jednak może zająć do 3 dni roboczych (podczas gdy szybki przelew zajmuje maksymalnie 3 minuty). W przypadku wypłat w 2019 r. istnieje niestety tylko 1 możliwość, czyli standardowy przelew bankowy, którego czas realizacji zależy od konkretnego banku. Z reguły pieniądze znajdą się więc na koncie bankowym najwcześniej po kilku godzinach, a najpóźniej po 2 dniach roboczych.

Zakłady bukmacherskie Milenium – opinie

Firma „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” prowadzi działalność bukmacherską w Polsce już od wielu lat, jest też jednym z najdłużej działających w naszym kraju organizatorów zakładów online. Czy zgromadzone doświadczenie przekłada się na jakość usług Milenium? Opinie graczy są różne, spójrzmy więc na zestawienie plusów i minusów zakładów bukmacherskich tego operatora. Sama oferta zakładów wzajemnych pre-match i live jest bardzo rozbudowana i w pełni profesjonalna. Bardzo atrakcyjnie przedstawiają się też promocje Milenium, których jest u tego bukmachera multum – dla nowych i stałych graczy, promocje tymczasowe i stałe (atrakcyjna jest zwłaszcza możliwość gry bez podatku), a przy tym szeroki, ogólnodostępny program lojalnościowy. Na pochwałę zasługuje też strona techniczna Milenium online – funkcjonalna strona internetowa i szybka aplikacja mobilna, całotygodniowa i wielokanałowa obsługa klienta czy ciekawy blog Milenium. Jeśli chodzi o słabe punkty Milenium, to są nimi wysokie marże bukmachera, które przekładają się na słabe kursy bukmacherskie, a poza tym brak transmisji z meczów na żywo czy mała liczba opcji dokonywania płatności (zwłaszcza problematyczne może to być w przypadku wypłat).

Warto jednak jeszcze na koniec zauważyć, że obstawiając w Milenium zakłady sportowe, wspieramy w pewien sposób polski sport i wybrane drużyny sportowe. Bukmacher Milenium wspierał już wiele polskich klubów sportowych, m.in. KGHM Zagłębie Lubin czy KS Falubaz Zielona Góra, a także Polską Ligę Koszykówki czy gale MMA.