Etoto

Ocena redakcji

4.32 / 5.0
Oferta Powitalna eToto
  • Bonus 200% od pierwszego depozytu, max 100 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus

ETOTO – zakłady bukmacherskie online

ETOTO zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Szukasz legalnego bukmachera, u którego zakłady bukmacherskie online można zawierać zgodnie z polskim prawem? W takim razie bukmacher ETOTO to opcja, która może Cię zainteresować.  Właścicielem marki jest firma „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, która posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet wydane przez Ministerstwo Finansów RP. Licencja z dnia 28 listopada 2014 r. o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 jest ważna przez 6 lat i może zostać przedłużona. Spółka posiada także zezwolenie na sprzedaż zakładów w punktach naziemnych.

ETOTO zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

Zanim przyjrzymy się szczegółowo temu, jak zawiera się w ETOTO zakłady bukmacherskie online, parę słów o innej możliwości – ETOTO punkty stacjonarne. Co prawda w 2019 r. na terenie Polski działa jedynie kilka lokali, jednak osoby zainteresowane tą opcją wszelkie szczegóły mogą sprawdzić w zakładce „Mapa punktów ETOTO” – są tu godziny otwarcia, adresy i lokalizacja punktów na mapie Polski.

 

aplikacja mobilna w eToto

Strona internetowa ETOTO

W ETOTO zakłady bukmacherskie obstawiać można przede wszystkim poprzez serwis internetowy, który mieści się pod adresem www.etoto.pl. Jest to witryna zatwierdzona przez Ministerstwo Finansów i korzystanie z niej jest w pełni legalne (strona nie jest też w związku z tym nigdy blokowana i nie grozi jej usunięcie, co jest standardową procedurą stosowaną w przypadku nielegalnych bukmacherów). Jak oceniamy funkcjonalność i intuicyjność serwisu online? Otóż już na stronie głównej znajdują się wszelkie kluczowe informacje oraz możliwość przejścia na szczegółowe podstrony poświęcone konkretnym kwestiom. Na stronie startowej widzimy pełną listę dostępnych dyscyplin sportowych, popularne wydarzenia oraz zakłady na spotkania live, wydarzenia nadchodzące i „najważniejsze”. Aby ułatwić graczom poszukiwania, bukmacher ETOTO przygotował też wyszukiwarkę wydarzeń i lig, wielu typerów zainteresuje też rzucające się w oczy pole „mecz dnia”, na który obowiązują podwyższone kursy. Ze strony startowej można też przejść na stronę poświęconą wszystkim zakładom na żywo, zakładom „na dziś”, wynikom, statystykom czy aktualnym promocjom. Ogólnie trzeba przyznać, że serwis ETOTO został dobrze przemyślany i jego obsługa nie powinna przysporzyć większych problemów nawet zupełnie nowym użytkownikom.

Jeśli jednak w trakcie korzystania ze strony internetowej pojawią się jakieś problemy, zawsze można skonsultować się z pracownikiem działu obsługi klienta, który jest dostępny na czacie na żywo (ikonka czatu dostępna jest na każdej stronie w jej prawym dolnym rogu). Pytanie można zadać też mailowo, a dział obsługi klienta działa przez cały tydzień (od godziny 9:00 do 22:00). Dodatkowo bukmacher ETOTO udostępnia w serwisie internetowym mnóstwo pomocnych materiałów dotyczących  tego, jak obstawiać zakłady bukmacherskie online, jak zarejestrować i obsługiwać konto czy dokonywać płatności w ETOTO, jak wykorzystać bonus ETOTO itp.

ETOTO aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie ETOTO można wnosić również przy użyciu specjalnego oprogramowania na urządzenia przenośne. Stworzona przez ETOTO aplikacja mobilna umożliwia obstawianie zakładów w dowolnym miejscu oraz czasie i można z niej korzystać zarówno na smartfonach czy tabletach z systemem iOS, jak i Android. Apka pozwala zawierać zakłady bukmacherskie online przedmeczowe i na żywo – udostępnia ofertę zakładów identyczną do tej, która znajduje się na stronie internetowej. Można tu również szybko wpłacić albo wypłacić pieniądze, wygodnie i bezpiecznie zalogować się przy użyciu odcisku palca oraz skorzystać z szeregu promocji (czasem dostępny jest tu też ETOTO bonus niedostępny nigdzie indziej). Nie ma też problemu z używaniem innych funkcjonalności, które posiada serwis internetowy, można np. sprawdzić historię swoich zakładów, obejrzeć spotkanie na przy użyciu funkcji „match tracker” czy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Rejestracja konta w ETOTO

W ETOTO zakłady bukmacherskie online można zawierać dopiero po dokonaniu rejestracji indywidualnego konta gracza (jest to obowiązkowa procedura u każdego legalnego bukmachera w Polsce). Założenie nowego konta nie zajmuje w ETOTO dużo czasu, w formularzu online należy wpisać wszystkie niezbędne dane osobowe i kontaktowe, ustalić hasło i login oraz zatwierdzić pewne zgody i oświadczenia. Obowiązkowym krokiem jest także przekazanie bukmacherowi skanu albo fotografii swojego dokumentu tożsamości oraz kliknięcie linku weryfikacyjnego, który otrzymamy drogą mailową. Natomiast warto jeszcze wiedzieć, że przyznawany przez ETOTO bonus powitalny można zwiększyć, jeśli uzupełnimy specjalne pole znajdujące się właśnie na ekranie rejestracji. Każdy, kto znajdzie na internetowych stronach partnerskich  bukmachera aktualny kod bonusowy ETOTO, powinien go tu podać, po czym może się spodziewać większych niż standardowo korzyści z rejestracji.

 

eToto

Oferta ETOTO – zakłady bukmacherskie online

Długi staż na polskim rynku legalnych zakładów wzajemnych ETOTO powinien sprzyjać stworzeniu wszechstronnej i atrakcyjnej oferty zakładów – jak to wygląda w praktyce? Faktycznie, zakłady bukmacherskie online można obstawiać tu, wybierając wydarzenia spośród ponad 30 dyscyplin sportowych i multum rynków zdarzeń. Obok odwiecznie królującej w Polsce piłki nożnej i zakładów na bardziej czy mniej znane u nas sporty „tradycyjne”, gracze mogą typować także wyniki spotkań e-sportowych (bukmacher posiada w ofercie zakłady na wiele gier i sporą liczbę lig). Poza tym w ETOTO obstawiać można również wyniki wydarzeń z dziedziny polityki czy rozrywki – znajdują się one w kategorii „zakłady specjalne”. W ofercie bukmachera nie ma więc jak na razie jedynie zakładów na sporty wirtualne (stan na sierpień 2019). W ETOTO zakłady bukmacherskie online przyjmowane są też w trybie przedmeczowym i na żywo, a jeśli chodzi o tę drugą możliwość w ETOTO, bukmacher przygotował dla graczy specjalne funkcjonalności. W trakcie meczów, na które przyjmowane są zakłady live, na bieżąco aktualizowane i podawane do wiadomości typerów są ich wyniki i statystyki, a przebieg spotkań można dodatkowo śledzić przy użyciu funkcji „match tracker”. Jest to opcja, która ma na celu wynagrodzić graczom brak transmisji meczów na żywo i polega na wiernym odtwarzaniu tego, co się dzieje na boisku, poprzez graficzne animacje generowane na bieżąco przez komputer.

Typerzy obstawiający zakłady bukmacherskie online w ETOTO szczególnie chwalą sobie natomiast inny aspekt oferty bukmachera, czyli jego ofertę kursową. Bukmacher ETOTO znany jest z wysokich kursów, które nierzadko okazują się najwyższe w kraju (co możliwe jest dzięki niskim marżom narzucanym przez buka na zawierane zakłady sportowe). Najczęściej najbardziej wyróżniają się kursy na piłkę nożną, siatkową, koszykową i hokej na lodzie czy rozgrywki sportów elektronicznych, ale tak naprawdę wysokie kursy spotkać tu można na spotkania z bardzo różnych dyscyplin sportowych.

ETOTO bonus powitalny i inne promocje

Rozważasz rejestrację konta w ETOTO? Bonus powitalny to coś, co może Cię przekonać, że warto poświęcić chwilę i wypełnić formularz rejestracyjny. Każdy nowy gracz może liczyć na to, że otrzyma od ETOTO bonus na start, który składa się z kilku elementów – bonusów od depozytu i freebetów (darmowych zakładów). Łącznie, jeśli typer spełni warunki regulaminowe promocji, może uzyskać w ten sposób ponad 1000 zł na grę w serwisie. Pamiętaj też, że oferta powitalna może być jeszcze większa, jeśli podczas zakładania konta podasz honorowany przez ETOTO kod bonusowy.

Bukmacher ETOTO „na bogato” podchodzi także do tematu promocji dla wszystkich graczy – znajdziesz tu mnóstwo stałych i tymczasowych akcji promocyjnych. Często można tu otrzymać freebety np. za grę w weekendy, obstawianie zakładów e-sportowych czy polskie rozgrywki piłki nożnej. Jest tu także dostępny program lojalnościowy „Liga VIP”, niestety dostępny jest on tylko dla najbardziej aktywnych i wyróżniających się graczy.

 

płatności w eToto

ETOTO zakłady bukmacherskie – płatności

Szybkie wpłaty i wypłaty okazują się w praktyce bardzo ważnym elementem oferty dobrego bukmachera. Jak tę sprawę rozwiązał bukmacher ETOTO? Aby zasilić konto możesz tu użyć kilku bezpiecznych i natychmiastowych metod: systemu Przelewy24, DotPay, BLIK oraz e-portfeli Skrill i Neteller. DotPay umożliwia też płatności kartą płatniczą VISA lub MasterCard. W przypadku wpłat depozytu na konto gracz ma więc wiele możliwości, niestety jeśli chodzi o wypłaty, dostępny jest jedynie zwykły przelew bankowy, z którego skorzystać można od poniedziałku do piątku. Co więcej, każda wypłata musi być zaakceptowana przez dział płatności ETOTO, a następnie trzeba doliczyć czas na procedury danego banku. Z reguły jednak transfer środków z konta gracza na rachunek bankowy nie zajmuje więcej jak 1 czy 2 dni robocze.

Zakłady bukmacherskie ETOTO – opinie

W ETOTO zakłady bukmacherskie online mogą budzić zachwyt – możliwości, jakie bukmacher przygotował dla swoich użytkowników jest naprawdę sporo. Zacznijmy od tego, co dla graczy kluczowe, czyli wysokości oferowanych kursów bukmacherskich. W ETOTO kursy są wyjątkowo konkurencyjne i to one w pierwszym momencie przyciągają znaczną część typerów. Jednak atrakcyjne kursy to nie jedyna zaleta buka. Poza nią bukmacher ETOTO może pochwalić się bogatą ofertą zakładów sportowych, co dotyczy nie tylko wielu dyscyplin sportowych, lig czy wydarzeń, na które przyjmowane są zakłady, ale też ciekawych rynków zdarzeń (można tu spotkać typy i podtypy niedostępne u innych legalnych bukmacherów). Na pewno mocnym punktem oferty są też różnorodne i często dostosowywane do bieżących wydarzeń promocje ETOTO, z których mogą korzystać nowi i stali użytkownicy. Serwis internetowy oraz przygotowana przez ETOTO aplikacja mobilna również są wygodne w stosowaniu i nie sprawiają raczej większych problemów, a w razie czego przez cały tydzień możemy szybko uzyskać pomoc, kontaktując się z profesjonalnie przeszkolonym personelem działu obsługi klienta lub zaglądając do fachowych pomocy zamieszczonych w serwisie online.

Z drugiej jednak strony oferta ETOTO zawiera też pewne poważne niedociągnięcia.  Słabo przygotowany jest system wypłat (trudno mówić o systemie, skoro dostępna jest tu tylko 1 i do tego nie najnowsza już metoda transferu środków, czyli tradycyjny przelew bankowy). Ponadto, jeśli bukmacher ETOTO nie chce odstawać od konkurentów, powinien wprowadzić tzw. szybką rejestrację i zakłady na sporty wirtualne. Strzałem w dziesiątkę byłoby też wprowadzenie live streamingu z wybranych wydarzeń sportowych, choć to akurat rzadkość w ofertach bukmacherów działających w Polsce. Niestety obecnie, czyli w połowie 2019 r., „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” nie sponsoruje też żadnego klubu czy wydarzenia sportowego (co jest bardzo powszechną praktyką w branży bukmacherskiej). Bukmacher prowadzi natomiast wyjątkowo ciekawą publicystykę sportową na swoich profilach w mediach społecznościowych.