Traf

Ocena redakcji

3.5 / 5.0
Bonusy w przygotowaniu
  • Kod promocyjny: nie jest konieczny
Odbierz bonus
* Firma Traf umożliwia obstawianie wyścigów konnych przez internet

Traf zakłady bukmacherskie online

Traf zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Interesują Cię zarówno zakłady bukmacherskie online, jak i zakłady na wyścigi konne? Jedyny organizator zakładów wzajemnych w Polsce, który łączy te 2 sprawy i oferuje zakłady na gonitwy konne przez Internet, to „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.”. Jest to w naszym kraju monopolista w zakresie urządzania zakładów na konne wyścigi i stanowi część grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego (spółki Skarbu Państwa). Bukmacher Traf przyjmuje zakłady wzajemne w punktach naziemnych od 2010 r., jednak zakłady bukmacherskie online udostępnione zostały dopiero w lipcu 2019 r., gdyż spółka uzyskała zezwolenie na działalność przez Internet 30 listopada 2018 r. Minister Finansów RP wydał bukmacherowi licencję o numerze PS4.6831.3.2018 na okres 6 lat.

 

strona internetowa Traf

Traf zakłady bukmacherskie – strona internetowa

Zakłady bukmacherskie online można zawierać po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej znajdującej się pod adresem www.trafonline.pl. Po zalogowaniu gracze otrzymują dostęp do systemu zawierania zakładów sportowych i mają wgląd w kompletny program gonitw z torów: Służewiec (Warszawa), Partynice (Wrocław), Hipodrom (Sopot) i kilku torów francuskich. Na początek bukmacher umożliwił typowanie zakładów jednogonitwowych, a konkretnie dostępne są zakłady: zwyczajny (ZWC), dwójka (DWJ), porządek (PDK), trójka (TRJ) i czwórka (CZW). Po niedługim czasie bukmacher powinien zacząć przyjmować przez Internet także zakłady wielogonitwowe, czyli zakłady: septyma (SPT), kwinta (KWN), tripla (TPL) oraz dubla (DBL). W serwisie znajdziemy też plany wyścigów, ich wyniki i statystyki oraz zakłady na poszczególne dni. Co więcej, typerzy mogą zapoznać się tu z informacjami na temat typów czy rodzajów dostępnych zakładów sportowych, ale też typowaniami dziennikarzy, a nawet możliwe jest obejrzenie transmisji z wyścigów.

Nowicjuszy zainteresować powinna zakładka „Jak grać”, gdzie wyjaśniono zasady obowiązujące podczas zawierania zakładów, w tym 2 systemów gry: BOX i ŚCIANA. Poza tym bukmacher Traf przygotował także sekcją FAQ, w której szczegółowo omówiono kwestie związane z założeniem i obsługą konta, a także bezpieczeństwem graczy. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości lub problemy związane z ofertą bukmachera czy używaniem konta gracza, możesz też skorzystać ze wsparcia działu obsługi klienta. Dostępne metody kontaktu to formularz kontaktowy, skrzynka e-mailowa oraz infolinia.

Rejestracja konta w Traf Zakłady Wzajemne

Założenie indywidualnego konta w serwisie  firmy „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” nie zajmuje dużo czasu. Na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego trzeba podać podstawowe dane osobowe, kontaktowe oraz numer rachunku bankowego. Następnie należy poświadczyć zapoznanie się z regulaminami i oświadczeniami, w tym potwierdzić swoją pełnoletniość, co jest jednym z kluczowych warunków możliwości zawierania zakładów bukmacherskich w Polsce. Konieczne jest również ustanowienie limitów dotyczących gry w serwisie. Po zakończeniu rejestracji na podany adres mailowy bukmacher prześle link aktywacyjny, a po jego otworzeniu i wpłacie pierwszego depozytu można już obstawiać zakłady bukmacherskie online w serwisie bukmacher Traf.

 

wyścigi konne w Traf

Oferta Traf – zakłady bukmacherskie online

Tak samo jak w przypadku zakładów na gonitwy konne zawieranych w punktach naziemnych, tak i zakłady bukmacherskie Traf online można podzielić na kilka typów. Pierwszy rodzaj to zakład zwyczajny, gdzie wystarczy poprawnie wytypować zwycięzcę gonitwy. Kolejny typ to zakład porządek, w którym trzeba wskazać 2 konie, które zajmą 2 pierwsze miejsca (kolejność jest bez znaczenia). Jeszcze trudniejszym zadaniem jest trafne obstawienie zakładu dwójka, gdyż wytypować tu trzeba, który koń zajmie pierwsze, a który drugie miejsce. W trójce dodatkowo należy wskazać, który koń będzie trzeci, a w czwórce także to, który będzie czwarty. Na początek bukmacher „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” w trybie online umożliwił zawieranie zakładów bukmacherskich tylko wymienionych rodzajów zakładów jednogonitwowych. Jednak jak od razu zapowiadał bukmacher Traf, w niedługim czasie planowane jest uruchomienie zakładów wielogonitwowych online, czyli kombinacji  zakładów (dubla, tripla, kwinta i septyma).

Osobną kwestią są systemy zawierania zakładów bukmacherskich na wyścigi konne. Pierwszy możliwy system u bukmachera Traf to system BOX, który stosowany jest w przypadku zakładów jednogonitwowych i dotyczy wytypowanego konia. Drugi system to system ŚCIANA i dzięki niemu można wytypować wszystkie konie uczestniczące w gonitwie. Szczegóły na ten temat znajdziesz w zakładce „Jak grać” na stronie internetowej bukmachera.

Płatności u bukmachera Traf

Na początek spółka „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” umożliwia dokonywanie płatności szybkim przelewem albo przy użyciu BLIK. Inni bukmacherzy w Polsce przewidują z reguły znacznie więcej metod dokonywania wpłat i wypłat, dlatego również ten organizator zakładów online zapewne pójdzie ich śladem i przygotuje większy wybór rozwiązań w tym zakresie.

Zakłady bukmacherskie Traf – opinie

Oferta bukmachera „Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” jest unikalna na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie ma możliwości porównać ją do jakiejkolwiek innej oferty legalnych bukmacherów w Polsce. Bukmacher ma monopol na organizowanie zakładów bukmacherskich na wyścigi konne online i w punktach naziemnych, dlatego też nie ma (i zapewne jeszcze długo nie będzie) w kraju konkurencyjnego organizatora zakładów na ten sport. Na pewno wielu graczy cieszy sama możliwość obstawiania zakładów tego typu przez Internet, gdyż przed uruchomieniem serwisu online Traf zakłady te na co dzień były dostępne tylko dla części zainteresowanych osób. Nie lada gratką jest też opcja transmisji wyścigów konnych online. Z drugiej strony typerzy czekają na dostosowanie oferty bukmachera do standardów rynkowych, zwłaszcza stworzenia oferty promocyjnej (bonus powitalny dla nowych graczy, promocje dla stałych graczy, program lojalnościowy),  udostępnienia aplikacji mobilnej czy  większej liczby metod dokonywania płatności.