Totalbet

Ocena redakcji

4.28 / 5.0
Bonusy Powitalne
  • Freebet za podanie kodu promocyjnego: 10 zł
  • Freebet za pełną aktywację konta: 20zł
  • Freebet za zaznaczenie zgód marketingowych: 10 zł
  • Bonus od 1.depozytu: 5.000 zł
  • Zakład bez ryzyka: 200 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus

Totalbet zakłady bukmacherskie online

Totalbet zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Zakłady bukmacherskie Totalbet to w pełni legalny bukmacher, który działa na podstawie zezwolenia otrzymanego od Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów wzajemnych online. Licencja obowiązuje od dnia 22 marca 2018 r. i jest ważna przez 6 lat, a jej numer to PS4.6831.15.2017. Firma „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, która jest właścicielem bukmachera, uzyskała też zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w punktach stacjonarnych. Warto wspomnieć, że Totalbet należy do Grupy ZPR Media, w skład której wchodzą tak znane marki jak np. Radio ESKA, VOX FM, Super Express, Murator czy Polo TV (i wiele innych). Bukmacher Totalbet jest więc nie tylko podmiotem legalnym, ale stoi za nim potężny kapitał, co gwarantuje wypłacalność bukmachera.

Totalbet zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

W 2019 r. zakłady bukmacherskie online to jedyna możliwość gry u bukmachera Totalbet, gdyż punkty naziemne nie zostały jak na razie uruchomione. Aby móc zawierać zakłady bukmacherskie online w Totalbet – tak jak u każdego legalnego operatora zakładów w Polsce – najpierw na stronie internetowej bukmachera trzeba dokonać bezpłatnej rejestracji konta gracza. Dotyczy to zarówno gry poprzez serwis internetowy, jak i aplikację mobilną. Proces rejestracji opisujemy nieco później, najpierw sprawdźmy, jak wyglądają zakłady bukmacherskie Totalbet w obu udostępnionych kanałach.

 

Totalbet

Strona internetowa Totalbet

Atrakcyjność wizualna danego serwisu to oczywiście rzecz gustu. Trzeba jednak przyznać, że spokojna kolorystyka szaty graficznej witryny internetowej Totalbet jest przyjemna dla oka, a pod względem użyteczności strona też spełnia wszelkie wymogi. Ze strony głównej bez problemu przejdziesz na podstronę dotyczącą oferowanych zakładów sportowych, zakładów na żywo, zakładów na e-sporty czy też zakładów na sporty wirtualne. Na stronie startowej zamieszczono też informacje o najnowszych promocjach oraz zakładki kierujące np. do kalendarza wydarzeń, statystyk, płatności, aplikacji mobilnej czy pomocy. Natomiast po przejściu na stronę zakładów sportowych zobaczysz pełną ofertę dostępnych zakładów pre-match i live, możesz skorzystać z szybkich linków (wskazujących najważniejsze wydarzenia) lub listy wszystkich dyscyplin sportowych, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie online. W znajdowaniu interesujących wydarzeń i zakładów pomocna może okazać się też specjalna wyszukiwarka lub pole „szybki kupon”, gdzie po określeniu terminu, zakresu kursów, stawki i kwoty ewentualnej wygranej, zaproponowany zostanie nam gotowy do postawienia kupon.

Jeśli jakaś funkcjonalność nie jest dla nas jasna albo mamy jakikolwiek inny problem podczas korzystania z serwisu Totalbet, możemy skorzystać z pomocy konsultanta dostępnego na live czacie (zakładka „Czat”) albo skontaktować się przez e-mail czy telefon (zakładka „Pomoc”). Dział obsługi klienta jest czynny każdego dnia w godzinach 9.00 – 23.00. Poza tym w sekcji „Pomoc” znajdziesz wiele materiałów pomocnych w zawieraniu zakładów bukmacherskich online („FAQ”, „Jak zacząć”, „Vademecum gracza”). Strona internetowa Tortalbet jest nie tylko ładna i funkcjonalna, ale też działa bardzo sprawnie i płynnie, co dotyczy zarówno urządzeń stacjonarnych, jak i przenośnych (strona ma bowiem swoją wersję mobilną).

Aplikacja Totalbet na urządzenia mobilne

Zakłady bukmacherskie online w Totalbet można też obstawiać za pomocą aplikacji na smartfony lub tablety. Oferta zakładów, jaką zawiera aplikacja Totalbet, jest identyczna z tą, którą znajdziemy na stronie internetowej i dotyczy to nie tylko zakładów przedmeczowych, ale też na żywo. Przygotowana przez Totalbet aplikacja to też szybkie płatności, rozbudowane statystyki (tabele, składy, statystyki na żywo z każdego spotkania czy dyscypliny), funkcja „match tracker” (czyli komputerowe wizualizacje przebiegu meczów) oraz powiadomienia „push” (np. o zamknięciu kuponu czy wyniku meczu). W połowie 2019 r. aplikacja Totalbet to oprogramowanie działające na urządzeniach z systemem Android, ale wersja działająca pod systemem iOS również powinna zostać udostępniona.

 

Rejestracja w Totalbet

Rejestracja konta w Totalbet

Założenie konta w serwisie lub aplikacji Totalbet zajmuje kilka minut, gdyż istnieje tu opcja tzw. szybkiej rejestracji. Po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym swoich podstawowych danych, danych do logowania i zaznaczeniu wymaganych oświadczeń, a następnie potwierdzeniu linku weryfikacyjnego otrzymanego e-mailem, można już zacząć zawierać zakłady bukmacherskie Totalbet. Pamiętaj jednak, że aby otrzymać bonus Totalbet na start, w formularzu musi być zaznaczone odpowiednie pole, a jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć pakiet powitalny, w osobnym okienku wpisz kod promocyjny Totalbet (znajdziesz go w Internecie).

Przedstawiony proces służy założeniu konta tymczasowego, które umożliwia korzystanie z większości funkcjonalności serwisu czy aplikacji, jednak dopóki nie zostanie ono przekształcone w konto stałe, nie jest możliwe wypłacenie wygranych środków na rachunek bankowy. Poza tym na konto tymczasowe nałożony jest limit stawek, a maksymalnie działać może ono 90 dni (po czym zostaje zablokowane). Jak dokonać pełnej rejestracji? Należy dosłać skan czy też zjęcie dokumentu tożsamości i uzupełnić w profilu brakujące dane (np. numer rachunku bankowego). Po pozytywnej weryfikacji konta przez bukmachera gracz może już cieszyć się wszystkimi możliwościami oferowanymi przez Totalbet.

Oferta Totalbet – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie online w Totalbet to zdecydowanie szeroki wybór dyscyplin sportowych (około 30 sportów) i co nie powinno dziwić, najbardziej bogato prezentuje się oferta na nasz narodowy sport, czyli piłkę nożną. Dużo ciekawych propozycji znajdą tu też fani hokeja na lodzie, siatkówki, koszykówki czy tenisa, a poza tym w ofercie jest wiele naprawdę niszowych dyscyplin (np. bowls, futsal czy narciarstwo alpejskie). Dochodzi do tego atrakcyjna oferta na e-sporty (np. Counter Strike, League of Legends, Overwatch, StarCraft) i sporty wirtualne (np. piłka nożna, wyścigi psów, żużel). Tym ostatnim poza zaawansowanymi statystykami towarzyszą oczywiście graficzne wizualizacje w bardzo dobrej jakości. Zakłady bukmacherskie Totalbet można zawierać z oferty przedmeczowej lub oferty na żywo, dostępne są tu także zakłady długoterminowe.

Jednym z najważniejszych kryteriów oceny atrakcyjności oferty bukmachera jest wysokość oferowanych przez niego kursów bukmacherskich. Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie online w Totalbet charakteryzują się naprawdę wysokimi kursami i często są nawet najwyższe w Polsce. Doskonale widać to po wejściu w zakładkę „Najwyższe kursy”, którą bukmacher Totalbet zamieścił na swojej stronie internetowej. Co kilka dni prezentowana jest tu nowa tabelka, w której zobaczymy porównanie kursów najważniejszych legalnych bukmacherów na wybrane wydarzenia sportowe. Niemal zawsze bukmacher Totalbet oferuje najlepsze kursy i jest zdecydowanym liderem przygotowywanego zestawienia. Chociaż wydarzenia selekcjonowane są według oczywistego klucza, mimo to nie da się zaprzeczyć, że kursy na zakłady bukmacherskie Totalbet faktycznie często są najwyższe w kraju. Nie zapominajmy też, że ostateczny zysk może być jeszcze większy, jeśli gracz skorzysta z promocji podnoszącej wygraną (np. na kuponach wielokrotnych).

Totalbet bonus powitalny i inne promocje

Starając się pozyskać jak najwięcej nowych użytkowników, bukmacherzy przygotowują dla wszystkich osób, które założą konto gracza ofertę powitalną. Nie inaczej jest w przypadku omawianego organizatora zakładów wzajemnych, który nowych graczy wita podwójnym bonusem. Pierwszy bonus Totalbet to bonus od depozytu. Drugi przyznawany przez bukmachera Totalbet bonus to freebet, czyli darmowy zakład, jednak można go otrzymać dopiero po pełnej rejestracji, a więc dosłaniu skanu dokumentu tożsamości i uzupełnieniu wszystkich danych. Ponadto podczas rejestracji konta online warto w specjalnym polu podać honorowany przez Totalbet kod promocyjny, dzięki czemu korzyści otrzymane od bukmachera na start mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne.

Oczywiście stali gracze w ramach różnego typu akcji promocyjnych także mogą otrzymać od Totalbet bonus. Przykładowo często dostępne są tu bezpieczne zakłady, cashbacki czy promocje zwiększające wygraną. Poza tym bukmacher Totalbet udostępnia opcję Cash-out, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu i zmniejszenie przegranej (a czasem nawet odzyskanie stawki).

 

płatności w Totalbet

Płatności w Totalbet

„Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” udostępniają też graczom różne szybkie metody dokonywania wpłat na konto. Dostępny jest tu transfer środków za pomocą systemu PayU, DotPay, Przelewy24, Paysefecard, BLIK oraz kart płatniczych VISA lub MasterCard. Z błyskawicznych przelewów mogą skorzystać niemal wszystkie osoby posiadające rachunek bankowy w Polsce, ponieważ usługa ta działa dla kont w około 30 najważniejszych bankach w kraju. Mniejsza liczba banków obsługuje natomiast „Pay Express”, czyli opcję, dzięki której można bardzo szybko dokonać wypłaty pieniędzy z konta na rachunek bankowy. Jest to możliwe dla kont prowadzonych w około 20 bankach, ale aktualną listę warto sprawdzić na podstronie „Płatności” w serwisie bukmachera. Jeśli Twój bank znajduje się na liście, wypłata zajmie przeciętnie 8 minut. Co więcej z usługi „Pay Express” można skorzystać przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 23:00, aczkolwiek szczegóły ponownie warto sprawdzić na stronie Totalbet. Oczywiście, aby wypłacić pieniądze, można też użyć zwykłego przelewu bankowego, choć zajmuje to więcej czasu (z reguły 1 lub 2 dni robocze).

Zakłady bukmacherskie Totalbet – opinie

Podsumowując, czy warto grać akurat w Totalbet Polska? Na pewno za wyborem tego bukmachera przemawia kilka silnych argumentów. Po pierwsze bardzo dobre, a często nawet najlepsze kursy bukmacherskie. Po drugie bardzo szeroka i ciekawa oferta zakładów przedmeczowych i na żywo. Po trzecie mnogość promocji i bonusów, na które mogą liczyć zarówno nowi gracze, jak i stali bywalcy w serwisie czy aplikacji Totalbet. Dochodzi do tego szereg plusów, jeśli chodzi o funkcjonalność poszczególnych rozwiązań, począwszy od w pełni profesjonalnej i bezproblemowo działającej strony internetowej i aplikacji mobilnej, przez różnorodne i szybkie metody płatności, aż po sprawną, całotygodniową pomoc ze strony obsługi klienta. Czy bukmacher Totalbet ma jakieś słabe punkty? Na pewno brak aplikacji na iPhony czy transmisji ze spotkań sportowych na żywo nieco ujmuje z ogólnej oceny oferty zakładów Totalbet, jednak trzeba przyznać, że dla większości graczy nie są to elementy kluczowe.

Natomiast warto zauważyć, że dla typerów, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie online dotyczące rywalizacji e-sportowej, wyborem szczególnie godnym przemyślenia jest właśnie Totalbet. Bukmacher nie tylko ma bogatą ofertę na wydarzenia z kategorii sportów elektronicznych i zazwyczaj wysokie kursy na nie, ale też przyczynia się do rozwoju polskiego e-sportu. Totalbet Polska sponsorował bowiem wiele wydarzeń e-sportowych (np. międzynarodowy turniej CS:GO „Games Clash Masters” rozgrywany w Polsce).