Totolotek

Ocena redakcji

4.53 / 5.0
Bonusy dla stałych graczy
  • Kod promocyjny: nie jest konieczny
Odbierz bonus

Totolotek zakłady bukmacherskie online

Totolotek zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Totolotek to legalny bukmacher, który swoją działalność rozpoczął w 1992 r. i ze zrozumiałych względów przez wiele lat zakłady bukmacherskie sprzedawał jedynie poprzez punkty naziemne. Najstarszy polski bukmacher zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych online otrzymał od Ministra Finansów RP 20 czerwca 2013 r. na okres 6 lat, a 2 kwietnia 2019 r. zostało ono przedłużone na kolejny okres (numer PS4.6831.8.2018). Rewolucyjne zmiany w ofercie bukmachera nastąpiły w 2019 r., kiedy to firma została przejęta przez niemiecką „Merkur Sportwetten GmbH”, znaną na całym świecie  firmę działającą w branży rozrywkowej (także bukmacherskiej). Nowy właściciel rozpoczął intensywne prace nad modernizacją oferowanych zakładów bukmacherskich, inwestując w markę Totolotek znaczny kapitał. Warto też wspomnieć, że już w 2015 r. „Totolotek S.A.” uzyskał Certyfikat Odpowiedzialnej Gry organizacji The European Lotteries, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Totolotek zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

Omawiany organizator zakładów budował swoją pozycję na polskim rynku bukmacherskim w punktach sprzedaży i nadal prowadzone przez bukmachera Totolotek punkty stacjonarne pełnią ważną rolę w systemie generowania przychodów firmy. Co więcej, prowadzone przez bukmachera Totolotek punkty są bardzo nowoczesne, a ich liczba w 2019 r. wynosi około 250, co jest niezłym wynikiem w skali naszego kraju. Szczegółowe informacje na temat pracy punktów Totolotek – godziny otwarcia i lokalizację sprawdzić można na stronie internetowej w zakładce „Punkty sprzedaży”. My jednak skupimy się w tej recenzji na ofercie, jaką posiada Totolotek przez Internet, weryfikując, na ile konkurencyjny i atrakcyjny dla graczy jest Totolotek online.

Strona internetowa Totolotek

Totolotek online  to pierwsze miejsce, w którym można zawierać zakłady bukmacherskie online u tego organizatora zakładów. Znajdziesz go pod adresem www.totolotek.pl, gdzie od razu zobaczysz przyciski kierujące do panelu rejestracji oraz pola służące do zalogowania się na konto gracza. Jeśli chcesz zorientować się, jakie zakłady są aktualnie dostępne w ofercie bukmachera, możesz skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki. W zależności od tego, jaką kategorię wybierzesz, wyświetlą się zakłady: najbardziej polecane – „Top”, na żywo – „Live”, na wydarzenia sportowe, które niebawem się rozpoczną –  „Last Minute”, na bieżący dzień – „Dziś” i na dzień jutrzejszy – „Jutro”. Takie rozwiązanie bardzo usprawnia poszukiwania, dla przykładu, jeśli interesuje Cię w danej chwili tylko dostępna u bukmachera Totolotek oferta na dziś, klikasz „Dziś” i gotowe. Selekcję można jeszcze bardziej zawęzić, definiując interesującą nas dyscyplinę sportową, kraj, ligę i rodzaj zakładów. Z kolei jeśli wybierzemy okienko „Wyniki”, zobaczymy informacje na temat spotkań już zakończonych i tu również możliwe jest wyszukanie meczów o sprecyzowanych parametrach. Aby sprawdzić, na jakie dyscypliny sportowe przyjmowane są zakłady bukmacherskie online, wystarczy wejść w wyszukiwarce w pole „Sport” i tu wyświetli się zarówno pełna lista dyscyplin, jak i najważniejszych wydarzeń. Ważnym miejscem jest segment „Menu”, w którym zamieszczono zakładki dotyczące aktualności u bukmachera, promocji, pomocy (w tym sekcja FAQ), kontaktu i informacji prawnych. Kibice piłki nożnej znajdą tu także odnośnik do podstrony poświęconej totalizatorom Toto-Liga i Toto-Gol. Na stronie głównej witryny jest też spora sekcja, w której wyświetlają się szczegółowe informacje na temat wybranych przez nas zakładów, czyli pole e-kupon, służące też do jego ostatecznego zawarcia. Jeśli natomiast potrzebna jest Ci funkcja sprawdź kupon, najlepiej zaloguj się na konto i poszukaj opcji w menu. Strona jest przejrzysta, łatwa w nawigacji i szybka, posiada także wersję na urządzenia przenośne oraz wersję w języku angielskim. Jeśli użytkownik miałby jakieś problemy czy pytania, może skontaktować się z działem obsługi klienta – do wyboru jest infolinia, kontakt e-mailowy oraz czat na żywo, którego okienko znajduje się w dolnym prawym rogu strony. Konsultanci są do dyspozycji codziennie w określonych godzinach.

 

aplikacja mobilna totolotek

Totolotek – aplikacja na urządzenia mobilne

Totolotek mobile to druga metoda na to, by obstawiać zakłady bukmacherskie online u tego bukmachera. W ten sposób możemy grać w dogodnym dla nas miejscu i o każdej porze, wystarczy, że na swoim smartfonie bądź tablecie zainstalujemy specjalne oprogramowanie. Przygotowana przez bukmachera Totolotek aplikacja oznacza dostęp do pełnej oferty zakładów, funkcji „Match tracker” (wizualizacji graficznych meczów), szybkich płatności oraz wyszukiwarki zakładów „Quickbet”. Totolotek mobile jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS oraz Android, jest łatwy w obsłudze i działa sprawnie, choć przydałoby się kilka ciekawych rozwiązań stosowanych u wielu innych legalnych bukmacherów, takich jak chociażby powiadomienia push, które informują np. o tym, że postawione kupony są wygrane bądź przegrane.

Rejestracja konta w Totolotek

Nie tylko w Totolotku, ale też u każdego innego legalnego bukmachera w Polsce, zakłady bukmacherskie online są dostępne dopiero po zarejestrowaniu osobistego konta gracza. W tym celu należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, w którym wpisać trzeba swoje podstawowe dane osobowe, adresowe, kontaktowe czy dane do logowania. W uproszczonej procedurze rejestracji podanie tych danych, zaznaczenie odpowiednich oświadczeń, a także potwierdzenie linku weryfikacyjnego otrzymanego drogą mailową skutkuje utworzeniem konta tymczasowego. Pozwala ono na wpłacanie depozytów i zawieranie zakładów, jednak nie można z niego wypłacać środków oraz obowiązuje je limit kwoty środków zgromadzonych na koncie i przeznaczonych na grę. Dopiero po dosłaniu skanu dokumentu tożsamości i podaniu numeru rachunku bankowego, a następnie pozytywnej weryfikacji konta dokonanej przez bukmachera, wszystkie ograniczenia zostają usunięte. Warto też wiedzieć, że w formularzu rejestracji znajduje się pole „Bonus”, które jest obowiązkowe – trzeba tu zaznaczyć, czy chcemy otrzymać od bukmachera Totolotek bonus na start czy też nie. Można jeszcze powiększyć pakiet powitalny związany z rejestracją w systemie Totolotek online, jeśli podamy specjalny kod rejestracyjny. Totolotek, co ciekawe, umożliwia również założenie konta w punkcie stacjonarnym i tu całą procedurę wykona za nas pracownik lokalu, jednak trzeba mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Oferta – Totolotek zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online dostępne w Totolotku tworzą szeroką ofertę obejmującą blisko 30 dyscyplin sportowych i całkiem sporą liczbę rynków zdarzeń. Kibice piłkarscy mogą obstawiać zakłady także w ramach totalizatora sportowego Toto-Liga, w którym typowany jest zwycięzca lub wynik remisowy i totalizatora Toto-Gol, w którym z kolei  typowany jest precyzyjny wynik bramkowy. Poza tym oferta bukmachera zawiera też zakłady bukmacherskie na coraz bardziej popularne wśród polskich graczy e-sporty oraz sporty wirtualne. Spotkaniom, na które przyjmowane są zakłady towarzyszą zaawansowane statystyki i wyniki. Nie zapominajmy też, że poza zakładami czysto sportowymi, bukmacher przygotowuje ofertę zakładów specjalnych, a więc na wydarzenia ze świata polityki, rozrywki i finansów.

Jeśli chodzi o bukmachera Totolotek, oferta zakładów przedmeczowych to jedna, a zakładów na żywo to druga sprawa. Ta druga zasługuje na szczególną pochwałę, gdyż liczba zakładów oferowanych w każdym miesiącu robi wrażenie i zdecydowanie wybija się ponad przeciętność. Dostępne są tu nie tylko najbardziej popularne sporty, ale też te zupełnie niszowe, a podtypy nie pozwalają typerom na nudę. Od strony technicznej zakłady live także są w pełni profesjonalnie przygotowane, do dyspozycji graczy są aktualizowane na bieżąco statystyki, wyniki na żywo i bardzo dobre wizualizacje komputerowe przebiegu wydarzeń. Niestety w 2019 r. bukmacher Totolotek nie oferuje możliwości oglądania meczów na żywo.

Sprawdźmy jeszcze, co można powiedzieć o tak ważnym punkcie, jakim jest przygotowywana przez bukmachera Totolotek oferta kursowa. Cóż, jego marże należą raczej do tych wyższych, co przekłada się na dość przeciętne czy nawet słabe kursy na wydarzenia sportowe. Oczywiście nie jest to bezwzględną zasadą i można tu też spotkać zakłady o wysokich kursach, warto także korzystać z promocji zwiększających kursy.

 

bonus w Totolotek

Totolotek bonus powitalny i inne promocje

Bukmacher Totolotek zachęca graczy do założenia konta w serwisie m.in. oferując im wysoki bonus od depozytu. Co więcej, oferta powitalna może być ponadprogramowo zwiększona, jeśli podczas rejestracji wpiszemy aktualny u bukmachera Totolotek kod rejestracyjny – można go znaleźć w Internecie. To jednak nie wszystko, bukmacher przygotowuje bowiem akcje promocyjne także dla innych graczy, czyli tych o dłuższym stażu. Dostępny dla każdego typera jest również program lojalnościowy „Bet Club”, gdzie za każdy obstawiony zakład gracz nagradzany jest punktami. Kiedy zgromadzimy określoną liczbę punktów, możemy wymienić je na dostępny u bukmachera Totolotek bonus albo bonusy.

Płatności w Totolotek

Bukmacher Totolotek daje graczom kilka możliwości, by w bezpieczny i bardzo szybki sposób zasilili swoje konto gracza. W tym celu można użyć błyskawicznego przelewu, wykorzystując system Dotpay, Tpay, Paysafecard, kartę płatniczą Visa lub MasterCard, a także e-portmonetkę Skrill. Natychmiastowy przelew jest w zasadzie dostępny dla niemal każdego, kto posiada konto w banku działającym na terenie Polski – usługa działa dla więcej jak 30 banków i to przez cały tydzień. W przypadku wypłat gracze muszą natomiast uzbroić się w cierpliwość, gdyż realizowane są one jedynie poprzez tradycyjny przelew bankowy. Środki mogą wpłynąć na nasz rachunek bankowy dopiero po 2 dniach roboczych, aczkolwiek dokonując dyspozycji do godziny 10:00, powinniśmy zobaczyć je na koncie bankowym tego samego dnia. Wpłaty i wypłaty są w Totolotku bezpłatne.

 

Totolotek - zadowolenie klientów

Zakłady bukmacherskie Totolotek – opinie

Czy więc oferowane przez bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie online to propozycja godna polecenia? Zgodnie z dokonaną analizą trzeba przyznać, że oferta tego organizatora zakładów jest w wielu punktach w pełni profesjonalna, podążająca z duchem czasu i naprawdę interesująca dla graczy. Bogaty wybór zakładów i nadzwyczaj dobra jak na polski rynek bukmacherski oferta zakładów na żywo to pierwszy mocny punkt usługi Totolotka. Zarówno strona internetowa, jak Totolotek mobile reprezentują wysoki poziom, co przekłada się na wygodę i łatwość ich obsługi, a szybka rejestracja pozwala przetestować je osobiście bez dokonywania zbędnych formalności (te ograniczone są do minimum). Do gry u bukmachera Totolotek przez Internet zachęca także bonus na start i inne promocje, w tym program lojalnościowy, który skierowany jest demokratycznie do wszystkich graczy. Nie wszystko jest jednak równie dobrze rozwiązane. Główny zarzut to stosunkowo wysokie marże bukmachera, które skutkują raczej słabymi kursami bukmacherskimi. Przydałoby się też pomyśleć o częstszych promocjach tymczasowych, możliwością dokonywania szybkich wypłat, a może nawet transmisjach spotkań sportowych na żywo.

Na koniec wróćmy do pozytywów i zauważmy jedną zależność: my, gracze, obstawiamy zakłady bukmacherskie – Totolotek sponsoruje polskie kluby sportowe i różnego typu turnieje czy wydarzenia sportowe. Bukmacher sponsorował już przykładowo kluby piłki nożnej: Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, klub siatkarski PGE Skrę Bełchatów czy Sekcję Koszykówki Legii Warszawa. Co więcej, w 2019 r. Totolotek został Sponsorem Tytularnym Pucharu Polski w piłce nożnej mężczyzn. Bukmacher w 2016 r. rozpoczął również współpracę z serwisem internetowym EkstraStats, które stanowi kompendium wiedzy o polskiej Ekstraklasie.