Forbet

Ocena redakcji

4.17 / 5.0
Pakiet Bonusów na Start
  • Cashback: do 1 000 zł
  • Drugi depozyt: do 2 000 zł
  • 30 dni gra bez podatku
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS
Odbierz bonus

forBET zakłady bukmacherskie online

forBET zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie online, ale nie masz zamiaru łamać prawa? Zakłady bukmacherskie forBET są dobrym wyborem, ponieważ bukmacher posiada zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w Internecie, które uzyskał od Ministra Finansów w maju 2016 r. (numer PS4.6831.10.2016). Ponadto spółka „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” od 2018 r. ma też licencję na urządzanie zakładów w punktach stacjonarnych, tak więc niezależnie od tego, w jaki sposób zawierasz zakłady bukmacherskie forBET, jest to w pełni legalne.

forBET zakłady bukmacherskie online – 2 sposoby

Co prawda zakłady bukmacherskie online to nie jedyna możliwość gry w forBET – punkty stacjonarne bukmachera są bowiem sukcesywnie rozwijane, znajdują się w wielu miastach Polski i zaprojektowane zostały przy użyciu nowoczesnych rozwiązań (takich jak choćby samoobsługowe terminale). W tym artykule skupimy się jednak na opcji, która jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy mają dostęp do Internetu i jest najczęściej wybierana, czyli właśnie forBET zakłady bukmacherskie online.

 

Forbet

Strona internetowa forBET

Pełną ofertę zakładów bukmacherskich forBET, aktualne promocje, informacje na temat poszczególnych możliwości gry u bukmachera – wszystko to znajdziesz na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem www.iforbet.pl. Serwis zaprojektowany został z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowników, dlatego nawet nowi gracze nie powinni mieć problemów ze znalezieniem poszukiwanych opcji. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek problemy, szybko można uzyskać pomoc konsultanta forBET, gdyż w dolnym prawu rogu każdej strony dostępne jest okienku czatu na żywo. Inna dostępna metoda kontaktu z działem wsparcia to e-mail i formularz kontaktowy. Wyjątkowo przydatne materiały znajdziemy też w specjalnej zakładce „Pomoc”, gdzie zamieszczono wskazówki dotyczące technicznych aspektów obsługi konta i korzystania z serwisu, jak i samego zawierania zakładów.

Na stronie głównej serwisu gracz od razu widzi popularne zakłady bukmacherskie online, aktualnie rozgrywane zakłady na żywo, może też skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki zakładów lub wybrać interesującą go dyscyplinę sportową ze znajdującej się tu listy sportów. W obstawianiu zakładów pomocne jest też pole „szybki kupon”. Ze strony startowej łatwo przejdziemy na podstrony poświęcone m.in. zakładom live, na sporty wirtualne, statystykom sportowym, aktualnym promocjom czy wysokim wygranym. Warto zwrócić uwagę na ciekawą opcję, czyli  „Betmarket”, która zawiera listę postawionych przez graczy kuponów. Możesz tu wybrać kupony określonego rodzaju, o zdefiniowanej wysokości kursu oraz liczbie zdarzeń, a jeśli któryś z wyników będzie Ci odpowiadał, możesz zagrać identycznym kuponem (albo zmodyfikować jego wybrane parametry). Trzeba więc przyznać, że firma „forBET zakłady bukmacherskie  Sp. z o.o.” dba o to, by gracze mieli jak najwięcej udogodnień i pomocnych narzędzi obstawiając zakłady bukmacherskie online.

Aplikacja forBET na urządzenia mobilne

W forBET zakłady bukmacherskie online można również zawierać przy pomocy specjalnego oprogramowania na smartfony lub tablety. Aplikacja forBET dostępna jest na urządzenia z systemem iOS lub Android, a jej obsługa także jest bardzo intuicyjna. Apka umożliwia zawieranie zakładów z pełnej oferty bukmachera oraz dokonywanie szybkich płatności, posiada też opcję „match tracker”, czyli wizualizację meczów czy wyszukiwarkę zakładów na podstawie frazy oraz daty. To, czego nie ma na stronie internetowej, to bardzo wygodne powiadomienia „push” – przykładowo, jeśli postawimy kupon, nie musimy sami sprawdzać jego statusu, gdyż w forBET aplikacja wyświetli nam odpowiedni komunikat na ten temat bezpośrednio na ekranie powiadomień. Poza tym zastosowano tu inne nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak „touch ID” czy zabezpieczenie kodem PIN, dlatego udostępniona przez forBET aplikacja to nie tylko szybkie i przyjemne zakłady bukmacherskie online, ale też całkowite bezpieczeństwo użytkownika.

 

Rejestracja w Forbet

Rejestracja konta w forBET

U bukmachera forBET zakłady bukmacherskie online, tak jak u innych legalnych bukmacherów w Polsce, wymagają założenia osobistego konta gracza. Rejestracja polega na wypełnieniu na stronie internetowej formularza rejestracyjnego, w którym trzeba podać swoje dane, takie jak imię, nazwisko, adres, numer PESEL, a także dane kontaktowe i dane niezbędne do logowania w serwisie. Konieczne jest również wpisanie numeru konta bankowego i przesłanie skanu dokumentu tożsamości, co pozwoli bukmacherowi zweryfikować tożsamość gracza oraz to, czy jest on pełnoletni. Opcjonalnie w specjalnym polu można wpisać honorowany przez forBET kod promocyjny, który może zwiększyć ofertę powitalną bukmachera (czyli bonus na start). Kiedy wszystkie obowiązkowe pola są uzupełnione, pracownicy forBET dokonują weryfikacji nowego użytkownika, a jeśli nie mają zastrzeżeń, przesyłają wiadomość e-mail o aktywowaniu konta. Wypełnienie formularza trwa przeciętnie od kilku do kilkunastu minut, natomiast weryfikacja konta to maksymalnie 30 minut (choć najczęściej nie zajmuje to więcej jak kilka minut).

Oferta forBET – zakłady bukmacherskie online

Zarówno ci gracze, którzy obstawiają najbardziej popularne wydarzenia i dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka czy piłka ręczna, jak i ci, którzy szukają nawet bardzo niszowych sportów, typu snooker czy szachy, nie zawiodą się ofertą zakładów forBET. Zakłady bukmacherskie online można tu zawierać na kilkadziesiąt sportów, a poza szczególnie bogatą ofertą na piłkę nożną (gdzie obok Bundesligi czy Premier League typować można spotkania z lig np. Armenii czy Wysp Owczych), wyjątkowo duży wybór mają tu też fani żużla. Także zakłady na sporty elektroniczne są dość rozbudowane (dostępne gry to np. League of Legends, Dota 2, Counter Strike, Rainbow Six itp.), a poza tym do wyboru graczy są też sporty wirtualne (np. piłka nożna, żużel, wyścigi koni itp.) oraz zakłady na wydarzenia pozasportowe (dotyczące polityki i rozrywki).

Jak na poważnego bukmachera przystało, forBET zakłady bukmacherskie online oferuje w trybie przedmeczowym oraz na żywo. Oferta zakładów live również jest obszerna i w pełni profesjonalna, a typerzy mogą czasem śledzić przebieg meczów oglądając transmisje na żywo. Z reguły jednak dostępne są tylko wizualizacje komputerowe spotkań sportowych, a także statystyki i wyniki, które są aktualizowane na bieżąco.

I jeszcze jedna kluczowa kwestia, czyli oferta kursowa. To punkt, w którym bukmacher forBET ma często przewagę nad konkurencją – kursy na zakłady bukmacherskie online forBET są wysokie, a niejednokrotnie najlepsze z tych, które oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Szczególnie często dotyczy to zakładów na mecze piłki nożnej i żużlu – zwłaszcza w tej ostatniej dyscyplinie bukmacher nie ma sobie równych.

 

bonusy powitalne i promocje dostępne w Forbet

forBET bonus powitalny i inne promocje

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w forBET, bukmacher ma dla Ciebie cały pakiet powitalny. Startowy bonus forBET przyznaje po rejestracji w serwisie i zasileniu konta środkami finansowymi (tzw. bonus od depozytu). Otrzymany od forBET bonus powitalny należy obrócić wymaganą liczbę razy, a wcześniej konieczny jest też obrót depozytu. Bonus na start może być jeszcze bardziej atrakcyjny, jeśli podczas rejestracji gracz poda specjalny kod promocyjny forBET, który można znaleźć w Internecie.

Poza tym w forBET promocje przygotowywane są także dla stałych graczy i są to zarówno akcje promocyjne okazjonalne, jak i promocje o bardziej stałym charakterze. W forBET bonusy polegają np. na tzw. grze bez podatku,  grze bez ryzyka, bonusach od depozytu itd. Stali gracze mogą też liczyć na pamięć bukmachera, który każdego aktywnego użytkownika nagrodzić może bonusem urodzinowym.

Płatności w forBET

Choć może nie jest to najważniejsza sprawa, to czy bukmacher udostępnia wiele szybkich i bezpiecznych metod wpłat i wypłat, ma w praktyce duże znaczenie. W przypadku forBET wpłaty można dokonać za pomocą systemu PayU, Dotpay lub Tpay.com i wszystkie te opcje są błyskawiczne i w pełni bezpieczne. Poza szybkimi przelewami bankowymi, którymi zasilić możemy konto gracza w więcej jak 30 bankach, zapłacić też można przy użyciu kart płatniczych oraz tak cenionych przez graczy e-walletów Paysafecard i SkyCash. Wpłat dokonywać można przez cały tydzień 24 godziny na dobę.

Z kolei na potrzeby wypłacania środków z konta przygotowano specjalną funkcjonalność „Quick Pay”, która również działa każdego dnia, z tym, że od godz. 9:00 do 23:00. Niestety dostępna jest ona dla wybranych banków i w ich przypadku transfer pieniędzy powinien zająć maksymalnie 30 min. Oczywiście można także wypłacić środki przy pomocy standardowego przelewu bankowego. Bukmacher forBET realizuje wypłaty w dni robocze od godz. 8:00 do 23:00 i proces ten nie powinien zająć więcej jak 48 godzin. Płatności nie wiążą się z żadnymi opłatami.

Zakłady bukmacherskie forBET – opinie

W Internecie krążą o forBET opinie lepsze i gorsze, ale można tak powiedzieć o każdym bukmacherze, co zapewne ma źródło w rozmaitych doświadczeniach (lepszych i gorszych) poszczególnych graczy i silnych emocjach z nimi związanych. Przyglądając się jednak ofercie bukmachera forBET „na chłodno”, łatwo można dostrzec jej plusy i minusy. Tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Począwszy od bogatej, urozmaiconej oferty zakładów pre-match i live (w tym z najlepszą ofertą na żużel), świetnej oferty kursowej (i tu ponownie szczególnie wyróżniają się kursy na wydarzenia żużlowe), aż po ciekawe promocje dla stałych i nowych graczy. W forBET zakłady bukmacherskie online to też łatwa w obsłudze strona internetowa oraz szybka i intuicyjna aplikacja forBET, ale nie należy zapominać, że punkty stacjonarne są równie nowoczesne i umożliwiają wygodne zawieranie zakładów tym, którzy lubią bezpośredni kontakt z innymi graczami. Poza tym kwestie związane z realizacją płatności czy obsługą klienta i wsparciem merytorycznym graczy także są na najwyższym poziomie.

Czy wszystko jest więc idealne? Nie do końca, bukmacher forBET w 2019 r. nadal nie umożliwia tzw. szybkiej rejestracji (którą ma już wielu innych legalnych bukmacherów), nie posiada szerokiego programu lojalnościowego dla stałych graczy, a udostępniane transmisje meczów na żywo są po pierwsze nieliczne, a po drugie dotyczą raczej mało znaczących wydarzeń. Jednak w ogólnym rozrachunku ocena propozycji, jaką są zakłady bukmacherskie online oferowane przez tego operatora, jest naprawdę bardzo pozytywna i trzeba przyznać, że bukmacher forBET to jeden z bardziej obiecujących organizatorów zakładów w Polsce.

Warto też pamiętać, że obstawiając zakłady bukmacherskie forBET, pośrednio wspieramy polski sport, gdyż bukmacher forBET sponsoruje bardzo wiele klubów i wydarzeń sportowych. Na przestrzeni lat wspierał już kluby żużlowe (Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń i Zdunek Wybrzeże Gdańsk) i piłkarskie (ŁKS Łódź, WKS Śląsk Wrocław, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Sokół Ostróda), ale też sportowców z innych dyscyplin sportowych, w tym sportowców niepełnosprawnych (jako Oficjalny Partner polskiej reprezentacji w AMP Futbolu).